پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
سودجویانی که آبروی قم را می فروشند+تصویر
فرهنگ‌نگار: چند ماهی است که عده ای دست فروش در اطراف حرم حضرت معصومه(س) اقدام به فروش تابلو فرش های مزین به آیه "و ان یکاد" می کنند که کاملا برعکس بافته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار، چند ماهی است که عده ای دست فروش در اطراف حرم حضرت معصومه(س) اقدام به فروش تابلو فرش های مزین به آیه "و ان یکاد" می کنند که کاملا برعکس بافته شده است، این تابلو فروش ها بین5 تا10هزارتومان به فروش می سد.

دراین میان زائرانی که از شهرهای و کشورهای مختلف به قم سفر کرده اند در شلوغی ها و همهمه بازار متوجه برعکس بودن تابلو فرش ها نمی شوند و به وسوسه قیمت پایین این تابلو فرشها، اقدام به خرید می کنند  که بعد متوجه می شوند که سرشان کلاه رفته است.

قم به عنوان پایخت شیعه در جهان شناخته می شود و هرساله زائران زیادی از کشورهای مختلف اسلامی و غیر اسلامی به قم سفر می کنند این که در پایتخت شیعه فردی سوغاتی معنوی خریدار کند و متوجه اشتباه فاحش بافتن آیه قرآن شود که در بازار قم به فروش می رسد اصلا در شان شهر قم نیست و با آبروی و اعتبار معنوی قم بازی می شود.

گویا یک تولید کننده  تابلو فرش با یک اشتباه محاسباتی تعداد زیادی از این تابلو فرش ها را بافته است و به جای این که  ان ها رامعدوم کند آن ها را به صورت گسترده توسط دست فروشان وارد بازار کرده البته برخی ها معتقدند این تابلو فرش ها از چین وارد شده است.

انتهای پیام/

منبع : ثامن
برچسب ها : سودجویانی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .