پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
یادداشت
وقت تسویه حساب با زنبورهای نر بی خاصیت
فرهنگ‌نگار: جمع کردن سرمایه های قارونی فقط ما حصل فیش های نجومی در طول سال های بعد از جنگ نیست. بلکه فیش های نجومی یکی از عوامل به وجود آورنده این شکاف طبقاتی و به اصطلاح ضریب جینی وحشتناک است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار، در کندوی عسل چند نوع زنبور به چشم می خورد:    1- ملکه    2- زنبور کارگر   3- زنبورهای نر

تمام زحمات روی دوش ملکه و زنبورهای کارگر است ملکه با تولید مثل و تکثیر جمعیت فعالیتی بی بدیل دارد. کار زنبور کارگر چیدن شهد گل و درست کردن عسل است و کار زنبور نرهم خوردن عسل آماده. زنبور های کارگر شبانه روز مشغول کارهای شاق و فعالیت های روزمره هستند تا بتوانند برای زمستان عسل تهیه کنند.

ولی زنبور های نر، بی رحمانه حاصل دست رنج آن ها را می خورند. گاها اگر هوشیاری زنبور های کارگر نباشد، آن بخور بخورها منجر به ته کشیدن عسل خواهد شد و یک فاجعه غذایی بوجود خواهدآمد. لذا زنبورهای کارگر برای جلوگیری از این فاجعه، زنبورهای نر بی خاصیت را لت و پار و از کندو پرت می کنند.

در مملکت ما به فرموده رهبر انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای اکثریت کارگزاران از صدر تا ساقه پاک دست و سالمند ولی عده ای همانند زنبور های نر بی خاصیت از دست رنج این امت زحمت کش به سرمایه های هنگفتی دست پیدا کرده اند.

جمع کردن این سرمایه های قارونی فقط ما حصل فیش های نجومی در طول سال های بعد از جنگ نیست. بلکه فیش های نجومی یکی  از عوامل به وجود آورنده این شکاف طبقاتی و به اصطلاح ضریب جینی وحشتناک است.

چرا در این مملکت از دست رنج کارگران زحمت کش، عده ای محدودی به سرمایه های قارونی و راکفلری به راحتی دست پیدا کنند؟!  باید با برنامه ریزی دقیق جلوی این رانت ها و پورسانت ها را گرفت. باید کارگران زحمت کش که اکثر مردم مسلمان ایران هستند و دلشان در گرو امام و آقا وانقلاب اسلامی است، با این زنبورهای نر بی خاصیت برای همیشه تسویه حساب و عوامل بستر ساز این فاجعه بزرگ را به مردم معرفی کنند. باید واقعیت ها را به مردم گفت؛ والا آنها قادرند در آینده خود را وقیحانه منجی مردمی که به آنها خیانت شده است جا بزنند.

الان قاطبه زحمت کش های انقلاب اسلامی آماده اند که دست به یک خانه تکانی بزنند و این زالوهایی که خون مردم را در این شرایط سخت اقتصادی مکیده اند را از جلوی راه انقلاب اسلامی بردارند.

الان مطالبه بر حق مردم این است که دستگاه های امنیتی ، قوه مقننه و قوه قضاییه با سرپنجه های این ها مبارزه کنند و زمینه را برای خدمت خالصانه رجائی های واقعی مهیا کنند. تا دست این افراد فاسد که باربر انقلاب اسلامی و ولایت فقیه هستند را کوتاه کنند.

باید دست اندر کاران واقف باشند که مردم به حذف آنان از مدیریت و عودت پول های نجومی به بیت المال راضی نخواهند شد بلکه چیزی کمتر از زندان کردن و بعضا اعدام آنها و مسببین، مردم خشمگین را قانع نخواهد کرد و این انتظاری به جا و به حق است. الان دفاع از امام، آقا و خون شهداء، مقا بله جدی با این جریان فاسد است.

به خاطر اینکه این مقابله به سرانجام مطلوبی برسد  و این زنبور های نر بی خاصیت و سربار و مفت خور به سزای اعمال ننگین خود برسند، نباید این مبارزه و مقابله، رنگ و لعاب باندی به خود بگیرد.

امید است نیروها ی انقلاب با یک حرکت انقلابی حساب شده ارزشهای فراموش شده را احیاء و جایگاه واقعی طوطی و زعن ها را مشخص کنند.                      همای گو مفکن سایه شرف هرگز                     در آن دیار که طوطی کم از زغن باشد

در پایان با سه اقدام مناسب باید شریان های مافیای اقتصادی را قطع کرد: 1- باید جلوی پورسانت ها، رانت ها و فیش های نجومی را با شدت و حدت هرچه تمام تر گرفت 2- باید پولهای نجومی که طی سالهای متمادی در قالب فیش ها پرداخت شده است  را از حلقوم این زالو صفتان بیرون کشید 3- باید

نظام پرداخت هماهنگ حقوق ها عادلانه اجرا شود.  آری به عمل کار براید  به سخن دانی نیست

*:محمد کرم ساعدپور

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

برچسب ها : فیش های نجومی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .