سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم:
دولت سهم خود را بابت بیمه تاکسی داران جدید پرداخت نمی کند
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم بااشاره به اینکه بیمه تاکسی داران برای تامین اجتماعی بار مالی دارد، گفت: دولت سهم خود را بابت بیمه تاکسی داران جدید پرداخت نمی کند.

به گزارش سایت خبری فرهنگ نگار، عباس ذاکریان با اشاره به بیمه رانندگان تاکسی ، اظهار داشت: متاسفانه حدود دو سال است که بیمه رانندگان جدید تاکسی در سراسر کشور برای متوقف شده است.

وی ادامه داد:رانندگانی که از قبل وارد این حرفه شده اند دارای بیمه هستند و مشکل بیمه ندارند اما رانندگان جدید الورود مشکل بیمه دارند.

سخنگوی شورای شهر در ادامه با اشاره به اینکه بحث بیمه جزئ اختیارات شهرداری نیست، گفت:مسئله بیمه کردن رانندگان جدید برای تامین اجتماعی بار مالی دارد و به همین دلیل هیچ راننده جدیدی را به لیست بیمه خود اضافه نمی کند.

وی اضافه کرد: دلیل این مسئله عدم پرداخت بخشی از بیمه توسط دولت می باشد که حل این مشکل از توان شهرداری و شورای شهر خارج می باشد.

عضو شورای شهر با اشاره به اینکه باید در این خصوص وزارت رفاه و تامین اجتماعی به جمع بندی برسند، بیان داشت: دولت سهم خود را پرداخت نمی کند و تامین اجتماعی هم مدت ها قبل در سراسر کشور اعلام کرد از یک بازه زمانی به بعد دیگر بیمه تاکسی داران جدید را انجام نمی دهد.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .