پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
آیت الله کعبی :
تمدن نوین اسلامی در سایه تعمیق وحدت مسلمین شکل می گیرد
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن از طریق فتنه گری و جنگ های درونی در حال تضعیف امت اسلامی است، گفت: تمدن نوین اسلامی در سایه تعمیق وحدت مسلمین شکل می گیرد.

آیت الله کعبی در گفتگو با خبرنگار فرهنگ نگار با اشاره به اینکه وحدت پایه و مبنای ساخت و بازسازی امت اسلامی است، اظهار داشت: وحدت راهبرد پایه ای ساخت جامعه در قبال ایمان ، تقوا ، پیشرفت ، عدالت و حرکت به سمت الگوی امت نمونه اسلامی می باشد.

وی ادامه داد: تحقق اهداف اسلام و عزت مسلمانان و تلاش برای شکل دهی تمدن نوین اسلامی در سایه تعمیق وحدت و برادری اسلامی محقق می شود.

آیت الله کعبی با اشاره به اینکه متأسفانه امروز امت اسلامی وضع خوبی ندارد ، گفت: عوامل ، نقشه ها و برنامه های دشمن ، اهداف آن‌ها در جهت تضعیف امت اسلامی از طریق فتنه گری و جنگ های درونی جوامع اسلامی است.

وی خاطر نشان شد: امروز ما برای اینکه بتوانیم از هفته وحدت عبرت بگیریم باید در عوامل وحدت آفرین تلاش کنیم و بیماری های اخلاقی ، اجتماعی ، فکری ، روحی و روانی جامعه اسلامی با هدایت و روشنگری متفکران و رهبران جوامع اسلامی اصلاح شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در خاتمه تأکید کرد: جوامع اسلامی  و امت اسلامی به یک بسیج عمومی فراگیر برای تعمیق برادری اسلامی نیاز دارد.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .