پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
سفر شیعیان اروپایی به قم+تصاویر
همزمان با سالروز ورود بانوی کرامت، حضرت معصومه (س) به قم، جمعی از شیعیان اروپایی مقیم ایران، وارد قم شدند و با آیت الله حسینی قزوینی، مدیر شبکه جهانی ولایت دیدار کردند.

به گزارش سایت خبری فرهنگ نگار، آقای بیلجی، مدیر کاروان مسافران اروپایی به کشور ایران، در گفتگو با فرهنگ نگار اظهار داشت: تعداد افراد شرکت کننده در این سفر معنوی 60 نفر است؛ این افراد از ایرانی های مقیم کشورهای هلند و آلمان می باشند که اصالتا ترک زبان هستند.

وی افزود: این افراد تا قبل از انقلاب اهل تسنن بودند؛ با پیروزی انقلاب اسلامی گرایش به مذهب اهل بیت (ع) پیدا کرده و پیرو ولایت فقیه شده اند. همچنین مرجع تقلید تمامی این افراد مقام معظم رهبری می باشد.

بیلجی در خصوص برنامه سفر این کاروان در استان قم گفت: زیارت حرم کریمه اهل بیت و مسجد مقدس جمکران، دیدار با مراجع اعزام تقلید و زیارت مرقد مطهر امام خمینی (ره) از هم برنامه های ما در شهر مقدس قم می باشد.

وی افزود: روز دوشنبه برنامه سفر سه روزه به شهر مقدس مشهد را داریم؛ پس از آن این افراد جهت زیارت عتبات عالیات به کشور عراق اعزام می شوند.

گفتنی است این افراد روز گذشته با آیت الله دکتر حسینی قزوینی، رئیس شبکه جهانی ولایت دیدار و پس از آن در نمازجمعه استان قم شرکت کردند.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .