سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
چرا با وجود گذشت سه روز از دی ماه، حقوق فرهنگیان پرداخت نمی شود؟
مدیر کل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش علت تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان را از سوی سازمان خزانه داری دانست و گفت: آموزش و پرورش برای پرداخت ها آمادگی دارد.

به گزارش سایت خبری فرهنگ نگار، منصور مجاوری مدیر کل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش  درباره تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان با وجود سپری شدن سه روز از دی ماه عنوان کرد: با توجه به اینکه مسئولیت پرداخت حقوق برای تمامی دستگاه ها به سازمان خزانه داری کشور مربوط می شود بنابراین اکنون نیز علت این تاخیر به این سازمان بر می گردد.

وی با بیان اینکه  24 آذرماه طبق روال ماهیانه و براساس حقوق و دستمزدی که درست شده، لیست حقوقی آماده بوده است، ادامه داد: 25 و 26 آذرماه این مساله به خزانه داری اعلام شده و حتی 28 آذرماه نیز نامه ای مجدد به سازمان ارسال شد در واقع آموزش و پرورش در حوزه وظایف خود آمادگی کامل برای پرداخت حقوق فرهنگیان را داشته و هیچ گونه مشکلی از سوی این وزارتخانه وجود ندارد.
مدیر کل دفتر برنامه و  بودجه آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به اینکه پرداخت ها به سازمان خزانه داری یا بانک مرکزی مربوط است بنابراین زمان دقیق آن را نیز این سازمان و یا وزارت اقتصاد و امور دارایی باید اعلام کند.
مجاوری بیان کرد: امیدواریم این مساله هرچه زودتراز طرف سازمان خزانه داری برطرف شود و آموزش و پرورش با توجه به آمادگی کامل در پرداخت ها، به محض اعلام آمادگی نهادمربوطه به سرعت حقوق ها را پرداخت می کند.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

منبع : باشگاه خبرنگاران
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .