پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
رییس شورای اسلامی شهر قم:
دریای خروشان ملت در 9 دی ، فتنه گسترده دشمن را از میان بُرد
رییس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه باید نسبت به توطئه های دشمنان بصیرت افزایی شود، گفت: دریای خروشان ملت در 9 دی ، فتنه گسترده دشمن را از میان بُرد.

  ولی الله بیاتی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری فرهنگ نگار با اشاره به دهه بصیرت، اظهار داشت: دهه بصیرت از 9دی ماه تا 19دی ماه می باشد که باید در راستای بصیرت افزایی برنامه های مختلفی در سطح شهر برگزار شود.

وی ادامه داد: اتفاقی که در 9دی افتاد در اصل یک توطئه فراگیری بود که عوامل استکبار با هدایت مزدوران داخلی توانستند یک آشوبی در سطح کشور ایجاد کنند که حضور همه‌جانبه مردم درصحنه و راهپیمایی آن‌ها این توطئه‌ها را خنثی کرد.

رئیس شورای شهر قم با اشاره به تأکید رهبری برای بصیرت افزایی در همه اقشار جامعه، گفت: باید نسبت به توطئه های دشمن که هر روز نوع آن متفاوت است بصیرت افزایی انجام بگیرد.

وی بیان داشت: این توطئه ها روزی جنگ تحمیلی بود و دشمنان مستقیم با این نظام وارد جنگ شدند و روزی هم تهاجم فرهنگی است و روزی هم بحث های دیگر مانند انتخابات و دعوت مردم به خیابان ها با یک دلایل و استدلال غلط می باشد.

بیاتی اضافه کرد: در همین راستا بصیرت افزایی مورد تأکید مقام معظم رهبری است و باید بصیرت افزایی در جامعه هر روز بیشتر شود تا دشمن نتواند در این مسیر به انقلاب صدمه بزند.

وی خاطرنشان شد: باید در این دهه برنامه های متنوعی در سطح استان قم نسبت به ابعاد مختلف توطئه استکبار برگزار و اطلاع رسانی شود مخصوصاً که در حال حاضر بحث برجام و بدعهدی های آمریکا و این تغییراتی که در تعهدات آن‌ها به وجود آمد ضرورت آن از گذشته را بیشتر می کند.

رئیس شورای شهر در خاتمه گفت: ما در هیچ زمانی نمی توانیم آمریکا را دوست خود بدانیم حتی اگر پای میز مذاکره بیایید و با ما مذاکره هم انجام دهد چراکه خوی استکبار و دشمنی آمریکا با اعتقادات ، فرهنگ و دین ما متفاوت می باشد.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .