سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
کشف بیش از یک تن مواد مخدر در عملیات مسلحانه تکاوران پلیس سیستان و بلوچستان
فرهنگ‌نگار:

به گزارش سایت خبری فرهنگ نگار، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در تعاقب اقدامات اطلاعاتی گسترده و پایش شبانه روزی بر روی باند مسلح مواد مخدر ، اعضای یک باند بزرگ که با استفاده از خودرو های کوهستانی از مناطق صفر مرزی مواد مخدر را به منطقه سراوان منتقل وپس از دپو به عمق کشور حمل می کردند، توسط تیم های اطلاعاتی پلیس شناسایی شده و تحرکات ان ها تحت نظر قرار گرفت.


فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان افزود: پس از کنترل نامحسوس اعضای این باند طی چند هفته ، اعضای این باند در حالی که با یک دستگاه خودرو وانت در حال جابجایی مواد مخدر در منطقه آسپیج شهرستان سراوان بودند ،توسط تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس شناسایی شده و به محض ورود به کمین ماموران ،به صورت مسلحانه با ان ها درگیر شدند .


این مقام ارشد انتظامی ضمن بیان اینکه، قاچاقچیان مسلح با تغییر مسیر ناگهانی قصد فرار از منطقه به همراه محموله مواد مخدر را داشتند، تصریح کرد: پس از حدود نیم ساعت درگیری مسلحانه و هدف قرار گرفتن خودروی حاصل مواد مخدر ،سوداگران مرگ که توان مقابله با تیم های عملیاتی پلیس را نداشتند با به جاگذاشتن خودرو و استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه، از محل متواری شدند.


سردار رحیمی در خصوص مقدار مواد مخدر کشف شده در این عملیات گفت: ماموران در پاکسازی منطقه درگیری و بازرسی خودروی به جا مانده از قاچاقچیان مسلح ،یک تن و 112 کیلو تریاک را کشف کردند.


این مقام ارشد انتظامی به یک عملیات دیگر پلیسی اشاره کرد و بیان داشت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان های "زاهدان "و"ایرانشهر" با شناسایی یک دستگاه خودرو حامل مواد مخدر در یک عملیات غافلگیرانه ان را توقیف کرده و ضمن دستگیری دو قاچاقچی، 393 کیلو تریاک را از قاچاقچیان کشف کردند.

 

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .