شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
ابطحی :
طرح سوال از رئیس جمهور با 132 امضا به قوت خود باقیست
ابطحی با اشاره به درخواست جمعی از نمایندگان برای سئوال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری گفت: طرح سوال از رئیس‌جمهور درخصوص موسسات مالی و اعتباری با 132 امضاء به قوت خود باقی است و نمایندگان مصر هستند تا این امر در صحن علنی صورت پذیرد.

به گزارش سایت خبری فرهنگ نگار، سیدمحمد جواد ابطحی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  با اشاره به درخواست جمعی از نمایندگان برای سئوال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری گفت:  طرح سوال از رئیس‌جمهور درخصوص موسسات مالی و اعتباری با 132 امضاء به قوت خود باقی است و نمایندگان اصرار دارند تا این امر در صحن علنی صورت پذیرد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه آقای مطهری بیش از همه برای این امر اصرار دارد، اظهارداشت: جو غالب مجلس مصر هستند تا طرح سوال از رئیس جمهور در هیات رئیسه اعلام وصول شود و بیش از همه اقای مطهری برای این موضوع مصر و پیگیر است.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص زمان اعلام وصول این طرح نیز بیان کرد: جلسه ای توسط اعضای هیات رئیسه در این رابطه برگزار شد تا نمایندگان را از طرح سوال منصرف کنند ولی نمایندگان هنوز منصرف نشده اند و طرح سوال به قوت خود باقی مانده است و احتمالا در این هفته از سوی هیات رئیسه اعلام وصول می شود.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .