جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
کارشناس فرهنگی و محقق و پژوهشگر:
حجاب و عفاف مانعی در برابر گسترش بیماری های روحی، روانی در جامعه است
کارشناس فرهنگی و محقق و پژوهشگر با اشاره به اینکه نباید بگذاریم بدحجابی در جامعه پیشرفت کند، گفت: باید سعی کنیم ترویج فرهنگ حجاب و عفاف بر اساس آموزه های دینی جزء اهداف اصلی در جامعه باشد.

 لیلا حیدری در گفتگو با خبرنگار فرهنگ نگار با اشاره  اینکه حجاب و عفاف دو واژه مقدس می باشد ، اظهار داشت: امروز جوانان در معرض شدید تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارد.

وی ادامه داد: حجاب و عفاف مسئله ای است که مورد پسند هر انسان پاک و حقیقت جویی است.

این کارشناس فرهنگی  با اشاره به اینکه ماهواره و شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای مهم دشمن است، گفت: با توجه به در دسترس بودن تلفن همراه و شبکه های اجتماعی تبدیل به تهدیدی برای جوانان در تمام مسائل فرهنگی مخصوصا حجاب شده است.

وی بیان داشت: باید سعی کنیم ترویج فرهنگ حجاب و عفاف بر اساس آموزه های دینی جزء اهداف اصلی در جامعه باشد.

حیدری ابراز داشت: امروزه بدحجابی به عنوان یک بحران و معضل اجتماعی برای جامعه ایرانی مطرح است که می تواند با ایجاد آلودگی ها و انحرافات اخلاقی، امنیت جامعه را با خطر مواجه کند.

وی بیان کرد:  انحرافات اخلاقی سقوط شخصیت انسان را در پی خواهد داشت و در ادامه آن هم فروپاشی و سست شدن کانون خانواده ها را نتیجه می دهد.

این کارشناس فرهنگی و محقق و پژوهشگر با بیان اینکه نباید بگذاریم بدحجابی در جامعه پیشرفت کند، تاکید کرد: دشمن از راه های مختلفی در تلاش است تا فرهنگ غربی را بجای فرهنگ ایرانی اسلامی جایگزین کند.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه بدحجابی باعث بیماری روحی، روانی و فکری در جامعه می شود، خاطر نشان شد: رعایت حجاب باعث آرامش وجلوگیری از انحرافات و پیشرفت در جامعه می شود.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .