شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
تذکر همیشگی پاپ به پیروانش، «ناله کردن ممنوع»!
فرهنگ‌نگار:

به گزارش سایت خبری فرهنگ نگار، به نقل از الیوم السابع، اگر می خواهید با نظر پاپ فرانسیس درباره افرادی که همواره گله و شکایت می کنند آشنا شوید، بهتر است از مکان سکونت وی در واتیکان دیدن کنید؛ زیرا بر در خانه وی تابلویی نصب شده است که بر روی آن نوشته "ناله کردن ممنوع".

افرادی که همواره گله و شکایت می کنند، افرادی احساساتی هستند و خود را قربانی می دانند در نتیجه از چیزی شاد نمی شوند و حل مشکلات از توان آنها خارج است. همچنین در قسمت پایانی این تابلو نوشته شده دست از شکایت بردار و خود را حرکت بده.

از دیگر قوانین مربوط به دیدار با پاپ این است که مراجعین در صورت همراه داشتن فرزندان ناله و شکایت ها را باید کم کنند تا بتوانند بر توانایی های خود تمرکز کرده و مشکلات را راحت تر حل نمایند.

گفتنی است پاپ این تابلو را از یک روانشناس و مولف ایتالیایی هدیه گرفت و این قول را به وی داد تا این تابلو را بر در محل سکونتش نصب کند.

پاپ فرانسیس در سال 2013 به عنوان رهبر کاتولیک های جهان برگزیده شد و پیروان بسیاری دارد. این در حالیست که برخی معتقدند پاپ بذر هرج و مرج را در جهان می پراکند.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

برچسب ها : پاپ فرانس ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .