يكشنبه ۳ تير ۱۳۹۷
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم:
بیمارستان شهدای نیروگاه در هفته دولت افتتاح می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به پیشرفت بالای 90 درصد ،گفت: در تلاش هستیم تا این بیمارستان در هفته دولت افتتاح شود و هم اکنون در حال اتمام مراحل پایانی محوطه سازی و انشعاب ها و همچنین نصب تجهیزات داخلی ساختمان بیمارستان هستیم.

علی اصغر اکرمی در گفتگو با فرهنگ نگار با اشاره به پروژه درمانی بیمارستان شهدای نیروگاه(امجدی) اظهار داشت: بیمارستان شهدای نیروگاه طبق زمانبندی قرار بود در خردادماه امسال به بهره برداری برسد اما به دلیل مشکلات مالی این مسئله رخ نداد.

وی ادامه داد: دلیل به تاخیر افتادن راه اندازی بیمارستان شهدای نیروگاه که در یکی از مناطق پرجمعیت شهر قرار دارد عدم تامنی منابع مالی می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به افتتاح این بیمارستان، گفت: با توجه به برنامه ریزی های شده در تلاش هستیم در هفته دولت این بیمارستان افتتاح شود.

وی در ادامه خاطرنشان شد: در حال حاضر در حال اتمام مراحل پایانی محوطه سازی و انشعاب ها و همچنین نصب تجهیزات داخلی ساختمان بیمارستان می باشیم.

اکرمی بااشاره به پیشرفت بیش از 90درصد در این پروژه ، عنوان داشت: ظرفیت این بیمارستان 172 تخت و با 4 عمل اصلی ماژور در این منطقه قرار دارد.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .