چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
شهردار قم مطرح کرد:
تکمیل بوستان‌ 1000 هکتاری زائر در دستور کار شهرداری در سال 97
شهردار قم با اشاره به اقدامات شهرداری برای توسعه فضای سبز شهری، گفت: تکمیل بوستان‌ هزار هکتاری زائر در دستور کار شهرداری در سال 97 است.

به گزارش سایت خبری فرهنگ نگار،  سقائیان‌نژاد با اشاره به برنامه‌های شهرداری در سال 97 اظهار کرد: نهضت آسفالت در سال آینده ادامه خواهد داشت و برای سال 97 بیش از 300 هزار تن پیش‌بینی کرده‌ایم.
شهردار قم خاطرنشان کرد: تکمیل طرح‌های آغاز شده در سال 96 برای سال آینده در دستور کار ما است.
سقائیان‌نژاد با تاکید بر اینکه 21 درصد بودجه شهرداری برای سال 97 جاری و مابقی عمرانی است، گفت: هزار و 580 میلیارد تومان از بودجه عمرانی است که فاینانس و اوراق مشارکت نیز به آن اضافه می‌شود و سرانه هر شهروند قمی بیش از یک میلیون و 600 هزار تومان است.
وی یکی از پروژه‌های ویژه سال آینده شهرداری را تکمیل محور فردوسی در منطقه دو، چهار و یک عنوان کرد و افزود: به همین خاطر زیرگذر بلوار فردوسی و بلوار پیامبر اعظم(ص) سال آینده باید اجرایی شود تا این محور به کارکرد اصلی خود برسد.
شهردار قم گفت: یکی از پروژه‌هایی که باید به آن پرداخته شود ادامه بلوار عماریاسر است و باید سال 97 به سرانجام برسد.
سقائیان‌نژاد به ضرورت تکمیل بوستان زائر اشاره کرد و گفت: این بوستان نزدیک به هزار هکتار است که محدوده بوستان کوثر، باغ پرندگان، کوه خضر و کوه دو برادران را در بر می‌گیرد و باید حتما اجرایی شود.
وی برنامه‌های شهرداری در حوزه شهر هوشمند را مد نظر قرار داد و گفت: 23 میلیارد تومان برای این بخش بودجه اختصاص یافته و به طور کلی توجه ویژه به محله محوری در سال آینده خواهیم داشت.
شهردار قم کمک به مساجد و کانون‌های فرهنگی، تقویت سیما و منظر شهری و... را از جمله برنامه‌های شهرداری در سال آینده عنوان کرد و گفت: سال گذشته هزار و 500 میلیارد از منابع داخلی بودجه داشتیم و 700 میلیارد منابع دولتی اضافه شد و امسال هزار و 800 میلیارد تومان از منابع داخلی پیش‌بینی کرده‌ایم که با این شرایط 21 درصد افزایش داریم.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

برچسب ها : شهرداری ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .