جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم:
سقوط تیم صبا به دلیل نبود حامی و اسپانسر مالی است/قم ظرفیت فنی تیم لیگ برتری را نداشته و ندارد
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم با اشاره به اینکه قم ظرفیت فنی تیم لیگ برتری را نداشته و ندارد، گفت: سقوط تیم صبا به دلیل نبود حامی و اسپانسر مالی است.

به گزارش سایت خبری فرهنگ نگار، حسن عابدی   با اشاره به وضعیت تیم صبای قم و شکست های اخیر این تیم، اظهار داشت: تیم فوتبال صبا قبل از مدیریت بنده به قم واگذار شده بود و در این سال ها مدیریت شده است.

وی ادامه داد:با گذشت هر ساله از واگذاری این تیم به قم ، بدهی های این تیم بیشتر می شود .

قم ظرفیت فنی تیم لیگ برتری را نداشته و ندارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم با اشاره به اینکه با این مسئله که آیا تیم باید به قم داده می شد یا نه کار نداریم، گفت: استان قم ظرفیت فنی حضور در لیگ برتر را نداشته و درحال حاضر هم ندارد.

وی بیان داشت: از زمانی که صادقی استاندار قم و بنده در اینجا مسئولیت گرفتیم با چالش های بدهی این تیم مواجه شدیم.

عابدی با اشاره به اینکه اعتبارات مالی و بدهی ها دلیل سقوط تیم به دسته پایین تر بود، ابراز داشت: مهمترین ظرفیت برای تیم اعتبارات و اسپانسر مالی می باشد که در قم اسپانسر وجود ندارد.

قم 35هزار ورزشکار در 43 هیئت ورزش دارد

وی اضافه کرد: استان قم 43 هیئت ورزشی و بیش از 35 هزار ورزشکار قمی دارد که با تقسیم بندی اعتبارات در هیئت ها، اعتباری برای فوتبال نمی ماند.

فوتبال تنها ورزش استان نیست

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم با اشاره به اینکه فوتبال تنها ورزش نیست و باید به دیگر ورزش های استان هم کمک کنیم، خاطرنشان کرد: تیم صبای قم باید بومی شود البته تاکنون 70 درصد تیم بومی شده است .

وی اضافه کرد: هر تیم علاوه بر بومی بودن باید دارای بازیکنان حرفه ای در سطح بالا باشد که این ظرفیت دراین تیم و استان وجود ندارد.

عابدی با اشاره به اسپانسر، عنوان داشت: تمام افرادی که می گویند تیم باید بومی شود هیچ اسپانسری را به ما معرفی نکرده اند تا اقدامات لازم را انجام دهیم.

سقوط تیم صبا به دلیل نبود حامی و اسپانسر مالی است

وی ادامه داد: هیئت فوتبال استان بدون کمک مالی و حامی ، مسئولیت هدایت تیم را برعهده گرفته است و با شرایط موجود اداره کل تا حدودی کمک کرده است اما کافی نیست چرا که این حمایت مالی برای هزینه های یک تیم دسته یکی بسیار کم است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم با اشاره به اینکه بصورت مقطعی استانداری، شهرداری و اداره کل ورزش استان از تیم صبا حمایت کرده اند، خاطرنشان کرد: اما با این اعتبارات دولتی بیشتر از این نمی توان ازتیم حمایت کرد به همین دلیل باید بخش خصوصی در این مسئله دخالت کند.

 

انتهای پیام/

 کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

برچسب ها : صبای قم ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .