جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
پیروز مجتهدزاده مطرح کرد:
برجام صد در صد به زیان ایران تمام شد/ سکوت عجیب دولتی ها در قبال برجام
کارشناس مسائل سیاست خارجی در خصوص سکوت دولت در زمینه عدم تحقق اهداف برجام بیان کرد: دولتی ها چند وقتی است که در برابر برجام سکوت کرده اند ، دولتی که تا قبل از توافق برجام شاه کلید تمام مشکلات کشور را برجام می دانستند ولی امروز بعد از آن توافق کذایی از هیچ کدام مسئولان دولتی خبری نیست تا پاسخ مردم در این زمینه را بدهند.

به گزارش سایت خبری فرهنگ نگار، پیروز مجتهدزاده، کارشناس مسائل سیاست خارجی  در پاسخ به این سوال که اگر برجام اتفاق نمی افتاد چه اتفاقی در عرصه سیاسی و اقتصادی کشور رخ می داد اظهارداشت: من اگر به شما بگویم که اگر برجام نبود چه اتفاقی در کشور رخ می داد، حتما می گویید هیچ اتفاق خاصی در کشور رخ نمی داد؛ اگر این توافق مسخره بسیار مضر را امضا نکرده بودیم یک امضایی را در دست داشتیم که این امضا را نمی کردیم.

 وی بر همین اساس اضافه کرد: تا وقتی که ما این توافق را امضا نکرده بودیم یک حق رای و امضایی داشتیم که طرف های ما دنبال ما می دویدند تا این امضا را پای قراردادهای آنها بزنیم که در برجام این اتفاق انجام شد، تا قبل از برجام غرب به دنبال ایران بود و تمنا می کردند تا ایران از حق امضا خود استفاده کند.

کارشناس مسائل سیاست خارجی در خصوص سکوت دولت در زمینه عدم تحقق اهداف برجام بیان کرد: دولتی ها چند وقتی است که در برابر برجام سکوت کرده اند ، دولتی که تا قبل از توافق برجام شاه کلید تمام مشکلات کشور را برجام می دانستند ولی امروز بعد از آن توافق کذایی از هیچ کدام مسئولان دولتی خبری نیست تا پاسخ مردم در این زمینه را بدهند.

مجتهدزاده ادامه داد: دولتی که تا قبل از برجام حتی آب خوردن مردم را به برجام مربوط می کرد ، مسائل محیط زیست را به برجام ربط می دادند اما امروز هزاران کلیدی که اقای روحانی برای اقتصاد کشور ساخته بود هیچ کدام به کار نیامد و اوضاع مردم حتی بدتر از دوران پیش از برجام شده است.

 وی با اشاره به رای 24 ملیونی روحانی در دوران انتخاب به وسیله عوام فریبی خاطرنشان کرد: اقای روحانی با وعده هایی که در انتخابات داد و برجام را شاه کلید مشکلات مردم معرفی کرد، امروز می بنیم بعد از انتخابات همه در سکوت به سر می برند و حرفی از وعده های انتخاباتی اقای روحانی نیست.

 کارشناس مسائل سیاست خارجی افزود: برجام صد در صد به زیان ایران تمام شد ، می گفتند برجام اگر امضا نشود جنگ جهانی سوم رخ می دهد و برجام سایه جنگ را از کشور بر می دارد در حالیکه هیچ تهدیدی از سوی خارج متوجه ایران نبود و نخواهد بود.

 مجتهدزاده در پایان گفت: اقایان و مسئولان دولتی بیایند در رسانه ها و امروز از برجام دفاع کنند ، چرا همه آنها در سکوت به سر می برند ، بیایند به مردم بگویند که برجام هیچ عایدی برای مردم و کشور نداشته است.

انتهای پیام/

کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها در پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود؛ ضمنا شما می توانید اخبار و مطالب خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل farhangnegar.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، با نام خودتان منتشر گردد.

برچسب ها : برجام , دولت ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .