پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷
شادمانی رسانه اسلام‌ستیز از غده سرطانی تشیع لندنی
رسانه وابسته به صهیونیسم بین‌الملل، از رشد شبکه‌های ماهواره‌ای و هیئت‌های مذهبی وابسته به فرقه منحرف صادق شیرازی، ابراز شادمانی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ نگار، وبلاگ "انجمن رهپویان ولایت" نوشت: سایت محبت نیوز، سخنان یکی از مسئولین سابق جمهوری اسلامی ایران، درباره حمایت انگلیس از روحانی‌نماهای شیعه را انعکاس معناداری داده است.

تجربه انگلیس خبیث در ایجاد فرقه‌ها، تجربه‌ای بس طولانی است. ایجاد فرقه ضاله وهابیت و بهاییت و ... در قلب اسلام برای ضربه زدن به اساس اسلام، از عملکردهای شوم انگلیس در این توطئه پیچیده است.

این کشور استعمارگر، هم‌اکنون نیز برای ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی و به جان هم انداختن مسلمانان و به انحراف کشاندن مراسم عزاداری اهل‌بیت (علیهم‌السلام)، به ایجاد و حمایت از فرقه انحرافی صادق شیرازی روی آورده است.

درحالی‌که شبکه المنار و دیگر شبکه‌های مخالف سلطه، از ماهواره اروپا حذف می‌شود، ۲۱ شبکه ماهواره‌ای متعلق به این فرقه منحرف و افراطی، ازجمله شبکه‌های امام حسین (ع)، سلام، الانوار و غیره و هم‌اکنون نیز شبکه بیت العباس، توسط انگلیس خبیث و دیگر مستکبرین برای این فرقه راه‌اندازی شده است.

نفوذ در هیئت‌های عزاداری سیدالشهدا (ع) و ترویج قمه‌زنی و انحراف در مراسم عزاداری ماه محرم که از آرزوهای نظام سلطه است، با پوند انگلیسی و دلار آمریکایی و با میدان‌داری این فرقه، در حال پیگیری است.

صادق شیرازی، ساده‌لوح بی‌اطلاع از مبانی فقهی که مرجع تقلید خوبی برای گردانندگان صهیونیسم بین‌الملل است، در پاسخ به استفتائی، درباره آئین‌های عزاداری، نظریه لندنی و بدون پایه شرعی، را ابراز کرده است.

سؤال مطروحه و پاسخ مربوطه بدین شرح است؛ سؤال: برخی از عزاداری‌هایی که ذیلاً بیان می‌شود در برخی از مناطق ایران و جهان به‌قصد مواسات با حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و اهل‌بیت آن حضرت و شهدای کربلا انجام می‌گردد. حکم آن‌ها چیست؟ و آیا مصداق جزع بر سیدالشهدا علیه‌السلام می‌باشند؟
الف) بر روی آتش راه رفتن. ب) بر روی خار راه رفتن. ج) بر روی شیشه غلتیدن. د) خراشیدن صورت و لطمه بر سینه و صورت زدن به حدی که خون جاری می‌شود. هـ) با زنجیر تیغی به کمر زدن به حدی که خون جاری می‌شود. و) قمه زدن.

جواب: به پا داشتن عزاداری سیدالشهدا علیه‌السلام به‌نحوی‌که نزد محبان امام حسین علیه‌السلام و دوستداران اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام متعارف است، موجب اجر جزیل و ثواب کثیر می‌باشد.

در حالی سایت متعلق به صادق شیرازی، فتنه‌گر اصلی این فرقه، مدعی می‌شود که خاندان وابسته وی، در شکست استعمار انگلیس نقش داشته‌اند، که این استعمارگر، پایتخت خود را آشیانه آنان قرار داده است.

گفتنی است، بدعت‌ها و انحرافاتی که از این گروه و به نام شیعه، در حال ترویج و اشاعه است، هیچ‌گونه تطابقی با اسلام راستین و تشیع ناب ندارد و در جهت اهداف پلید استعمار گران زخم‌خورده از اسلام ناب است.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .