دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم:
رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم با اشاره به اینکه دمای هوا این چند روز بالای 15درجه می باشد، گفت: هوای روزهای آتی قم صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد می باشد.
حال و هوای این روز های نمایشگاه بهاره قم+تصاویر
هر ساله که به پایان سال نزدیک می شویم برای راحتی مردم نمایشگاه هایی در شهرهای مختلف کشور برپا می شود به نام نمایشگاه بهاره که در آن خوراک، پوشاک، آجیل و مواد پروتئینی ارائه می‌شود.
رئیس اتحادیه میوه و تره بار قم:
سرما و بارندگی های اخیر عامل اصلی افزایش قیمت میوه در بازار است/ جهاد کشاورزی نتوانست بازار میوه را مدیریت کند
رئیس اتحادیه میوه و تره بار قم با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی نتوانست بازار میوه را مدیریت کند، گفت: سرما و بارندگی های اخیر عامل اصلی افزایش قیمت میوه در بازار است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد
راه اندازی نخستین پایگاه هوایی اورژانس استاندارد کشوری در قم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: کیفیت خدمات اورژانس هوایی پس از راه اندازی این خدمت نوین و پر اهمیت در کشور به طور مستمر رو به بهبود و توسعه است، به گونه ای که به زودی شاهد بهره برداری از نخستین پایگاه هوایی اورژانس استاندارد کشوری خواهیم بود.
مدیرکل مدیریت بحران استان قم مطرح کرد:
استقرار نیروهای امدادی در اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) در ایام نوروز
مدیرکل مدیریت بحران استان قم با اشاره به اینکه در ایام عید دو بالگرد در قم مستقر خواهد شد، گفت: نیروهای امدادی در اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) در ایام نوروز مستقر خواهند شد.
سخنگوی شورای شهر عنوان کرد:
تلاش برای جذب فاینانس 300میلیون یورویی برای مترو قم/مترو قم با بودجه های دولتی 20سال طول می کشد
سخنگوی شورای شهر با اشاره به اینکه با بودجه های 50یا 100میلیاردی دولت پروژه مترو قم 20سال طول می کشد، گفت: در تلاش هستیم بحث فاینانس پروژه به ثمر برسد که چیزی بین 200 تا 300 میلیون یورو در پی خواهد داشت.
رئیس سازمان نظام مهندسی قم مطرح کرد:
کاهش پرونده های تخلفات مهندسین نسبت به سال قبل/برنامه ریزی برای مقاوم سازی بافت های فرسوده شهر
رئیس سازمان نظام مهندسی قم با اشاره به اینکه 250 معمار تجربی و 500 مهندس پروانه در استان داریم، گفت: پرونده تخلفات مهندسین نسبت به سال قبل کاهش یافته است.
رئیس مرکز حجاب ریحانه النبی مطرح کرد:
انتقاد از بی توجهی به احکام شرعی ارتباط زن و مرد در بیمارستان ها/پزشکان باید درمانگر جسم و روح باشند
رئیس مرکز حجاب ریحانه النبی با انتقاد از بی توجهی به احکام شرعی ارتباط زن و مرد در بیمارستان ها، گفت: پزشک بیمار را از لحاظ جسمی درمان می کند اما از لحاظ روحی به او صدمه و آسیب می زند؛ فردی که درمانگر جسم است در صورتی که درمانگر روح نیست نباید به آسیب روحی وارد کند.
تمدید مهلت نام‌نویسی داوطلبان آزمون سراسری سال 96
فرهنگ‌نگار: مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور از مهلت مجدد ثبت نام داوطلبان آزمون سراسری سال 96 خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان قم:
40دوربین کنترل سرعت در محورهای استان نصب شده است
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان قم با اشاره به اینکه هر 20کیلومتر یک دوربین نصب شده است، گفت: در حال حاضر 40 مورد دوربین کنترل سرعت در محورهای استان نصب شده است و 32 مورد دیگر هم قبل از تابستان سال دیگر نصب خواهد شد.
آخرین وضعیت از پروژه سه سطحه 15خرداد+تصاویر
با توجه به تحویل عرشه پل سه سطحه 15خرداد بعد از وعده های بسیار دراین چند ساله ، مسئولین استان زمان تحویل کامل پروژه را قبل از نوروز امسال اعلام کرده اند.
مهدی چمران:
جبهه مردمی نیروهای انقلاب فعلا از کسی حمایت نمی کند
عضو شورای شهر تهران گفت: فعلا از کسی حمایت نمی کنیم ولی شاید در ذهن افراد اشخاصی مد نظر باشد ولی با این حال در مجمع این مسئله مطرح خواهد شد.
رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم:
قم تا پایان هفته شاهد بارندگی نیست
رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم با اشاره به اینکه دمای شب های استان به زیر صفردرجه خواهد رسید، گفت: تا پایان هفته در قم شاهد بارندگی نخواهیم بود.
شهردار قم:
تکمیل 14پروژه نیمه تمام تا پایان سال/ سال آینده 20پروژه بزرگ را برنامه ریزی کرده ایم
شهردار قم با اشاره به اینکه برای سال آینده 20 پروژه بزرگ برنامه ریزی شده است، گفت: تا انتهای سال 14 پروژه نیمه تمام را تکمیل خواهیم کرد.
مدیر کل اوقاف قم:
4500قرآن آموز در آزمون نهایی طرح تربیت حافظان قرآن شرکت میکنند/استقبال 60درصد بانوان از طرح حافظان قرآن
مدیر کل اوقاف قم با اشاره به اینکه برای 4500 نفر کارت ورود به جلسه آزمون نهایی صادر شده است، گفت: بانوان در طرح تربیت حافظان قرآن کریم حضوری 60درصدی داشته اند که این حضور از آقایان بیشتر می باشد.