چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مطالبات فرهنگیان گفت: پنجاه درصد پاداش بازنشستگی فرهنگیان و همچنین قسمتی از مطالبات معلمان حق‌التدریس طی دو سه روز آینده پرداخت می‌شود.
دبیر هیات عالی نظارت پنجمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان قم:
آخرین فرصت اعتراض افراد رد صلاحیت شده امروز می باشد
دبیر هیات عالی نظارت پنجمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان قم گفت: افراد رد صلاحیت شده تا پایان وقت اداری امروز (6اردیبهشت) فرصت دارند اعتراض خود را به دبیر خانه هیات عالی نظارت تحویل دهند.
معاون اجتماعی فرهنگی ائمه جمعه استان قم:
نمایشگاه "مردم باید بدانند" در مصلی برگزار می شود
معاون اجتماعی فرهنگی ائمه جمعه استان قم از برگزاری نمایشگاه" مردم باید بدانند" به مدت 4 روز همراه با اکران فیلم های محمد رسول الله، نبرد خلیج فارس و ماجرای نیمروز در مصلی قم خبر داد.
مدیر روابط عمومی نهاد نماز جمعه استان قم خبر داد:
ایجاد جایگاه ویژه خبرنگاران با لوازم مورد نیاز در مصلی قم
مدیر روابط عمومی نهاد نماز جمعه استان قم با اشاره به اینکه مصلی قطب خبری است، گفت: سعی کرده ایم در جایگاه 2 مصلی برای خبرنگاران جایگاه ویژه ای در نظر بگیریم تا خبرنگاران در آنجا برای انتشار اخبار نمازجمعه مستقر شوند.
مدیر کل قرآن و حدیث جامعه المصطفی العالمیه خبر داد:
برگزاری اولین دوره مسابقات بین المللی قرآن ویژه طلاب جهان اسلام
مدیر کل قرآن و حدیث جامعه المصطفی العالمیه از برگزاری نخستین دوره مسابقات بین المللی قرآن ویژه طلاب حوزه های علمیه جهان اسلام که در قم برگزار خواهد شد خبر داد.
از اما و اگرهای افزایش حقوق معلمان در 96 تا وعده‌هایی که رنگ و بوی انتخابات دارند
مشکلات معیشتی فرهنگیان به قوت خود باقی است و در این میان معلمان با وعده‌هایی دست و پنجه نرم می‌کنند که هیچگونه پشتوانه اجرایی ندارند.
دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با مراجع+تصاویر
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دوشنبه با سفر به قم با آیات نوری همدانی، صافی گلپایگانی و سبحانی دیدار و گفتگو کردند.
مسکن اجتماعی مهم است یا بافت های فرسوده؟!
سهیمه استان قم در مسکن اجتماعی 3500 واحد می باشد که با توجه به مسکن مهر و شخصی که در استان موجود است و در حال حاضر بیشتر آنها خالی می باشد این سوال پیش می آید که با وجود این تعداد بافت فرسوده در استان آیا مسکن اجتماعی نیاز امروز استان ما می باشد؟!
شب دوم اعتکاف در مسجد امام حسن عسگری+تصاویر
شب دوم مراسم اعتکاف در مسجد امام حسن عسگری با حضور شهید مدافع حرم برگزار شد
معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهردار قم:
احداث پایانه مسافربری ولیعصر و جنوب شهر/ افتتاح همزمان تقاطع 15 خرداد و رمپ و لوپ غدیرتا 20 روز آینده
معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهردار قم با اشاره به اینکه تقاطع 15خرداد و رمپ و لوپ غدیر تا 20 روز آینده افتتاح می شود، گفت: اجرای پایانه‌های ولیعصر و جنوب شهر در دستور کار شهرداری است و بنا داریم چهار پایانه در شمال، جنوب، شرق و غرب شهر قم داشته باشیم.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
معتکف در امور معنوی، اجتماعی و فردی تقویت می شود
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اعتکاف یک اردوی معنوی که نفس را تقویت می کند، گفت: معتکف در امور معنوی ، اجتماعی و فردی تقویت می شود
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
اعتکاف اثر معنوی عمیق و ارزشمندی در انسان باقی می گذارد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اعتکاف انسان را در مسیر الهی قرار می دهد گفت: اعتکاف اثر معنوی عمیق و ارزشمندی در انسان باقی می گذارد.
اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
اسامی نهایی داوطلبان پذیرفته شده در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور برای سایر مراحل استخدام پیمانی در وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.
فضای مجازی بسترساز شکل گیری معضلات اجتماعی
با پیشرفت تکنولوژی در دنیا مشکلات و انحرافات جدیدی هم در اخلاق و فرهنگ به وجود می آید که امروزه بستر به وجود آمدن برخی از این معضلات اجتماعی در جامعه فضای مجازی می باشد.
مدیرکل پست استان قم:
نامه رسانی جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب شود
مدیرکل پست استان قم گفت: نامه‌رسانی سختی کار بسیاری دارد که باید جز مشاغل سخت و زیان‌آور حساب شود.