يكشنبه ۴ تير ۱۳۹۶
استاد دانشگاه قم:
استاد دانشگاه قم با اشاره به اینکه دانشگاه های ما در حال حاضر فقط تولید مدرک می کنند، گفت: پیوند دانشگاه و بازار کار، لازمه اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم:
اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی از اولویت های اصلی در سال 96 است
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به بحث صرفه جویی مصرف آب، گفت: اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی از اولویت های اصلی در سال 96 است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قم:
دستگیری تیم تروریستی داعش در قم همزمان با حادثه مجلس
معاون سیاسی امنیتی استانداری قم با اشاره به پاسخ دندان شکن سپاه به اقدام تروریست ها و حامیان منطقه ای و بین المللی آنها، گفت: در زمان عملیات تروریستی تهران، تیم تروریستی داعش در قم توسط نیروهای امنیتی و انتظامی دستگیر شده‌اند.
جلسه شورای اداری استان قم برگزار شد+تصاویر
جلسه شورای اداری استان قم پیش از ظهر امروز در تالار معصومیه فرمانداری برگزار شد.
شهردار قم مطرح کرد:
تملک 162 واحد مسکونی بر سر راه اتمام پروژه بلوار جمهوری
شهردار قم با اشاره به اینکه تا این قسمت بلوار جمهوری اعتبار 23 میلیارد تومانی صرف شده است، گفت: امیدواریم این پروژه تا دو سال آینده به اتمام برسد که بر سر راه این پروژه تملک 162 واحد مسکونی قرار دارد.
احمد امیرآبادی:
کمبود فضای سبز و مراکز فرهنگی در نیروگاه/تاکید رهبر معظم انقلاب بر ضرورت خدمت رسانی به مردم منطقه نیروگاه در قم
نماینده مردم قم در مجلس با شاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر ضرورت خدمت رسانی به مردم منطقه نیروگاه در قم، گفت: در منطقه نیروگاه از نظر فضای سبز و مراکز فرهنگی کمبود هایی وجود دارد.
افتتاح و بهربرداری از پروژه ادامه بلوار جمهوری+تصاویر
ظهر امروز ادامه بلوار جمهوری اسلامی حد فاص میدان مالک اشتر و میدان امام حسین(ع) افتتاح شد.
عضو مجلس خبرگان رهبری:
مشروعیت حاکمیت بر اساس خواسته پروردگار است /امام علی (ع) حق حاکمیت را از سوی خدا می‌داند
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امام علی (ع) حق حاکمیت را از سوی خدا می‌داند، گفت: مشروعیت حاکمیت بر اساس خواسته پروردگار است و این موضوع در فرمایش اهل بیت (ع) قرار گرفته است.
احیای شب قدر در روستاهای قم با حرکت خود جوش دانشجویان قمی
دانشجویان قمی با یک حرکت خودجوش اقدام به احیای شب های قدر در روستاهای اطراف قم کردند تا اعمال شب زنده داری و مداحی و سخنرانی در این روستاها برگزار شود.
مراسم شب احیای قدر کجا برویم؟
زمان هایی در زندگی انسان وجود دارد که انسان با بهره جستن از آن می تواند بهترین هایی، برای باقی روزهای زندگی خویش رقم زند. یکی از این اوقات، لیالی قدر است.
سریال تمام ناشدنی تصادفات در استان؛ محصول عدم جدیت در رفع 100 نقطه حادثه خیز
استان قم دارای 100 نقطه حادثه خیر می باشد که همین نقاط باعث ایجاد حادثه می شود که باید برای رفع آن ها اقدام جدی صورت بگیرد تا شاهد وقوع تصادفات کمتری در محورهای استان باشیم.
رمضان ماه آشنایی کودک با خدا؛
عدم تغذیه مناسب و نبود فعالیت بدنی عاملی برای ایجاد بیماری
با توجه به تحمل بیش از 15 ساعت تشنگی و گرسنگی در ماه مبارک رمضان اگر افراد به تغذیه مناسب و کامل خود توجه نداشته باشند دچار مشکلات گوارشی خواهند شد که نباید از این مسئله مهم غافل شوند.
آیین ترتیل خوانی قرآن در صحن مطهر امام زاده علی ابن جعفر(ع)
ترتیل خوانی قرآن در صحن مطهر امام زاده علی ابن جعفر(ع) مانند دیگر مکان های مذهبی برگزار می شود.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم خبر داد:
مسابقه فرهنگی هنری ویژه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)/مهلت ارسال آثار تا 25خرداد
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قم با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا 25 خردادماه می باشد،گفت: مسابقه فرهنگی هنری ویژه ارتحال امام(ره) در رشته های عکس ، خاطرات ، فیلم های 60 ثانیه ای ، فیلم های کوتاه و بلند ، بهترین جمله ، شعر و داستان کوتاه برگزار خواهد شد.
آیت الله محمود رجبی:
ماه رمضان خود سازی در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی می باشد/رسیدگی به محرومان و فقرا در ماه رمضان از اهمیت زیادی برخوردار است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه رسیدگی به محرومان و فقرا در ماه رمضان از اهمیت زیادی برخوردار است، گفت: ماه رمضان خود سازی در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی می باشد.