پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
شورش انقلابی حاتمی کیا در سینمای فجر منهای انقلاب!
خروش انقلابی حاتمی کیا در اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بار دیگر همگان را به یاد کاراکتر معروف و ماندگار آثارش، حاج کاظم انداخت که بار دیگر ققنوس وار و البته انقلابی اعتراضش را عیان کرد.
فجر 57 برای غمِ نان نبود که اینک باشد!
دشمن ما چقدر احمق است که نمی‌داند «این ملت برای شکم‌‌هایشان انقلاب نکرده‌اند» که اکنون به خاطر آن بخواهند از انقلاب خود دست بکشند و پا بگذارند بر همه آرمان ها و دستاوردهایشان که از مسیرهای دشواری چون ترور و انفجار و جنگ و البته استقامت و بصیر آن ها را کسب کرده است.
مشتاقان وزیر یا مشتاقان مردم!
حضور پرتعداد مسئولان و مدیران استانی در رکاب وزیر است، موضوعی که در دیدارهای وزیر نیرو به خوبی احساس شد ، سیل ماشین های دولتی که در رکاب وزیر در حال حرکت هستند چه نفعی برای خود وی و مراجع عظام دارد.
شریعتمداری:
پیامبر خدا (ص) را می‌شود نقد کرد، برجام را نه!
مدیرمسئول کیهان درباره اعتراض وزارت امورخارجه به نقد برجام در برنامه تلویزیونی ثریا گفت: وقتی آقای روحانی به عنوان رئیس دولت معتقد است که پیامبر خدا (ص) و امامان معصوم (ع) را می توان نقد کرد، چرا نقد برجام را برنمی‌تابند.
عدم نظارت دقیق پاشنه آشیل طرح تحول سلامت
طرح تحول سلامت یکی از طرح های مناسبی می باشدکه در نوع خود رضایتمندی مردم را هم در پی داشته است هم مهمترین نقص آن عدم نظارت دقیق بر این طرح می باشد.
در آستانه 16 آذر و نگاهی به برخی برنامه های ویژه این روز؛
جُنگ شادی روز دانشجو یا میتینگ ماست مالیزاسیون دولتی!
به نظر می رسد که در برخی دانشگاه های کشور در روز دانشجو که باید روز تجلی بصیرت انقلابی دانشجویان استکبارستیز باشد یا شاهد برپایی جُنگ شادی باشیم و یا میتینگی برای عده ای خاص که به ویژه در مقطع فعلی شکست های دولت...
ضد حال ترامپ به رسانه‌های اصلاح طلب
قبل از برگزاری انتخابات آمریکا رسانه‌های اصلاح طلب ایرانی با ذوق زدگی تمام و همنوا با رسانه‌های آمریکایی، به پیش بینی پیروزی کلینتون در انتخابات پرداختند ولی این استقبال اصلاح طلبان از هیلاری خیلی هم خوش یمن نبود و دونالد ترامپ در شگفتی همگان رییس جمهور آمریکا شد.
پشت صحنه خطرناک حذف درس شهید فهمیده از کتاب سال ششم
يكي از اين تغييرات كه بچه هاي مظلوم و معصوم ابتدايي را به خشونت طلبي و جنگ افروزي تشويق مي كرد درس فهميده بود كه براي دوره ابتدايي اصلا مناسب نبود ...
"سایبر" تنها یک فیلم نیست
سریالی پلیسی که اخیر از شبکه پنجم سیما در حال پخش است، حوادثی را روایت می‌کند که متأسفانه در سال‌های اخیر بارها شاهد آن در گوشه و کنار ایران بوده‌ایم.
در حاشیه اهدای کلیه یک معلم به دانش آموزش؛
معلم؛ نماد فداکاری، نماد عشق
معلمی تنها یک شغل نیست، معلمی نماد عشق به خوبی‌هاست و معلم این خوبی‌ها را با جان خود به نسل‌های بعد انتقال می‌دهد تا خوبی و مهرورزی در ایران همیشگی باشد.
تابستان و خطراتی که در کمین دانش آموزان است
تابستان همواره یادآور تفریحات و سرگرمی‌های متفاوت برای دانش آموزان است اما نگاه نادرست به مسئله تفریح سبب می‌شود تا برخی از نوجوانان در کمین خطراتی بیفتند که شاید هیچ‌وقت جبرانی برای آن نباشد.
از جنجال سوشا تا دستگیری 7 هفت بازیگر زن؛
چهره های معروفی که لیاقت الگو شدن ندارند
چه تلاش‌ها در برخی از رسانه ها می‌شود تا بازیگران و فوتبالیست‌ها را به‌عنوان الگوهای مناسب برای جوانان معرفی کنند اما دریغ از اندکی مراقبت و دقت در انتخاب چنین افرادی که در برخی موارد حتی صلاحیت الگو شدن برای خانواده خودشان را هم ندارند، چه برسد به اینکه بخواهند برای مردمان جامعه‌ای باریشه و اصل و نسب دار مانند ایران اسلامی الگو شوند.
شاخص‌های سلامتی کودکان را جدی بگیرید؛
جامعهٔ سالم، ارمغان دانش آموزان سالم است
سلامتی یکی از مهم‌ترین شاخصه‌ها در جامعه به شمار می‌رود و ازاین‌رو آموزش‌وپرورش به‌عنوان نهاد تعلیم دهنده و تربیت‌کننده نسل‌های آینده، وظیفه سنگینی در قبال این مسئله در میان دانش آموزان دارد؛ موضوعی که از همان ابتدای امر و پیش از ورود دانش آموزان به مدارس مورد سنجش قرار می‌گیرد.
نقش نهاد آموزشی و پرورشی کشور در تحقق شعار سال؛
از شعار تا عمل به اقتصاد مقاومتی در دستان نهادهای آموزشی
نهادهای آموزشی و پرورشی کشور به‌عنوان گسترده‌ترین و فراگیرترین بخش کشور جایگاه قابل‌توجهی در تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» دارند.
سینما علیه ازدواج!!
روزی قرار بود با فیلم‌ها عاشقانه به استقبال افزایش ازدواج و ترغیب جوانان به این امر مهم بودیم اما امروز داستان‌های خیالی مملو از خیانت، مشقت و دروغ‌گویی، بیش از آن‌که حال‌وروز آمارهای ازدواج را خوب کند، عاملی برای سیاه نمایی علیه آن است.