شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
حجت الاسلام ذوالنوری:
نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اینکه در خور شعار سال کار نشد، گفت: امسال دولتمردان متناسب با شعار سال و توقعات مقام معظم رهبری و همچنین مقابله با قاچاق و بحث اشتغال اقدام مناسبی انجام ندادند.
نماینده سابق مردم تهران :
رئیس جمهور بر سخنان خود پایبند نیست
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: انتظار می رود رئیس جمهور حداقل پای سخنان قبلی خود مبنی بر استقبال از انتقاد مردم از دولت ایستادگی کند و دقت لازم را داشته باشد.
با اجرای طرح «اعاده اموال نامشروع مسؤولان»؛
مسؤولانی که اموال نامشروع داشته باشند محاکمه و برکنار می‌شوند
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با اشاره به تهیه و تدوین طرح دوفوریتی «اعاده اموال نامشروع مسؤولان» توسط جمعی از نمایندگان مجلس گفت: با اجرای این طرح اگر اموال نامشروعی در بین اموال مسؤولان یافت شود ضمن ضبط آن اموال، مسؤول مجرم باید هم محاکمه و هم برکنار شود.
بانوی ژاپنی تازه مسلمان شده مطرح کرد؛
توضیحات قرآن درباره هدف خلفت انسان برایم جذاب بود
بانوی ژاپنی تازه مسلمان شده گفت: پس از مسلمان شدن به سفارش خداوند در قرآن برای رهایی از سختی‌ها به ایران هجرت کردم، چون اسلام دین رسمی ایران است و این کشور از نعمت ولایت فقیه برخوردار است در حالیکه هیچ کشور دیگری از این مسئله بهره‌مند نیست، از این رو زندگی در ایران برایم خوشایند است.
نوبری در قم؛
امنیت کشور محصول استقلال انقلاب اسلامی است
آخرین سفیر ایران در اتحاد شوروی گفت: نباید به خاطر نقاط ضعف انقلاب که شامل دزدان، اختلاس گران، فساد و ... می شود، نقاط مثبت انقلاب از جمله سردار سلیمانی ها و امنیت ایران را ندیده گرفت بلکه باید از نقاط مثبت حمایت و پشتیبانی کرد و با نقاط ضعف مبارزه کنیم.
سردار دهقان
بهم ریختن دو قطب شرق و غرب از پیامدهای جهانی انقلاب اسلامی بود
وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: بهم ریختن دو قطب شرق و غرب و آمریکا و شوروی یکی از آثار و پیامدهای جهانی انقلاب اسلامی بود.
امیرآبادی در گفتگوی ویژه خبری مطرح کرد
علل حذف بودجه مؤسسات فرهنگی و حوزوی از لایحه دولت در سال 97
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 ضمن تشریح علل حذف بودجه مؤسسات فرهنگی و حوزوی از لایحه دولت در سال 97 گفت: بسیاری از طلابی که با من مواجه شدند از من بابت تلاش برای حذف جدول 17 بخش بودجه فرهنگی تشکر کردند چرا که آنان به خوبی لمس کرده‌اند که مبالغ این بودجه‌ها پرداخت نمی‌شود و تنها موجب بدگمانی مردم می‌شود.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
مجلس در تخصیص بودجه سال 97 به موضوع «کاهش آسیب‌های اجتماعی» توجه کند
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: برای رشد کشور و اصلاح اوضاع اجتماعی جامعه توجه به آسیب‌های اجتماعی و تلاش برای کاهش این آسیب‌ها امری ضروری است به گونه‌ای که می‌توان گفت راه پیشرفت اجتماعی کشور رفع آسیب‌های اجتماعی است، مجلس در تخصیص بودجه سال 1397 به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشد.
امیرآبادی در جلسه شورای شهر مطرح کرد:
مورد اهانت قرار گرفتیم اما مانع از افزایش حقوق و مزایای مقامات شدیم
امیرآبادی درخصوص افزایش حقوق مدیران گفت: با توجه به شرایط خاص کشور تصمیم گرفتیم که مانع از افزایش حقوق و مزایای مدیران و مقامات شویم، گرچه مورد اهانت برخی هم قرار گرفتیم ؛ برخی در این مورد به بنده پیامک زده و توهین و تهدیدکردند.
حجت الاسلام ذوالنور:
برجام برای امنیت دفاعی کشور تهدید جدی است/ مسئولان دولت در پیشبرد اهداف کشور و نظام ، کوتاهی می کنند
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر این که برجام برای امنیت دفاعی کشور تهدید جدی است، از مسئولان دولت به خاطر کوتاهی در پیشبرد اهداف کشور و نظام انتقاد کرد.
دبیر علمی جشنواره شعر اشراق مطرح کرد:
ارسال 1408 اثر به دبیرخانه جشنواره شعر اشراق
دبیر علمی جشنواره شعر اشراق با اشاره به اینکه 1408 اثر به دبیرخانه جشنواره شعر اشراق ارسال شده است، گفت: از 41 نفر برگزیده جشنواره 10نفر برگزیده از خواهران هستند که 70 اثر ارسال کرده اند.
سه انتصاب جدید در ارتش/ دریادار خانزادی فرمانده نداجا/ امیر دادرس جانشین فرمانده ارتش/ دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش
فرهنگ‌نگار: حضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای امیر سرتیپ محمدحسین دادرس را به جانشینی فرمانده کل ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری را به معاونت هماهنگ‌کننده ارتش و امیر دریادار حسین خانزادی را به فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
حمام خون در تگزاس؛ تیراندازی در یک کلیسا ۲۷ کشته بر جا گذاشت
فرهنگ‌نگار: بر اثر تیراندازی در یک کلیسا در منطقه «سادرلند اسپرینگز» تگزاس ده‌ها نفر کشته و زخمی شده‌اند.
واکنش مسئولان و شخصیت ها به کشتار مسلمانان بی گناه در میانمار + جدول
امروز دنیا شاهد کشتار و قتل عام مردم مسلمان بی گناه میانمار هستیم که جوامع بین المللی و حامی حقوق بشر در خصوص این نسل کشی سکوت کرده اند.
عضو سابق حزب اعماد ملی:
سرانجام برجام همان شد که رهبر معظم انقلاب پیش بینی کرده بودند/از حاصل برجام ناراضی هستیم
دستگاه ها و نهاد های بالا دستی باید با هماهنگی درون سازمانی شخص رهبری را محور قرار دهند، اینجا است که کشور مستحکم و به دور از چشم طمع دشمن می تواند به موفقیت دست پیدا کنند.