يكشنبه ۴ تير ۱۳۹۶
همزمان با فرارسیدن ایام فاطمیه، نمایشگاه کوچه های بنی هاشم در قم افتتاح شد. ساعات بازدید این نمایشگاه برای عموم علاقمندان، هرشب از ساعت19 الی23 می باشد.
عضو شورای شهر قم:
مناسب سازی شهر برای معلولین و جانبازان از سیاست های شوراست/هر ارگانی وظیفه 10درصدی در خصوص مناسب سازی دارد
عضو شورای شهر قم با اشاره به اینکه هر ارگانی محدوده خود را 10درصد وظیفه دارد برای معلولین آماده کند، گفت: مناسب سازی شهر برای معلولین و جانبازان از سیاست های شوراست.
نشست بصیرتی معلمان استان قم+تصاویر
به مناسبت هفته بصیرت، نشست بصیرتی معلمان ناحیه 3 آموزش و پرورش استان قم، در محل آموزش و پرورش ناحیه 3 برگزار شد.
سفر شیعیان اروپایی به قم+تصاویر
همزمان با سالروز ورود بانوی کرامت، حضرت معصومه (س) به قم، جمعی از شیعیان اروپایی مقیم ایران، وارد قم شدند و با آیت الله حسینی قزوینی، مدیر شبکه جهانی ولایت دیدار کردند.
معاون نهضت سوادآموزی قم:
مشکل فضای آموزشی برای کودکان نداریم/ نهضت سوادآموزی برای 970 نفر اشتغال زایی کرده است
معاون نهضت سوادآموزی قم با اشاره به اینکه ثبت نام برای کلاس های نهضت سوادآموزی تا 22بهمن ماه تمدید شده است، گفت: مشکل فضای آموزشی برای کودکان نداریم.
سخنگوی شورای شهر قم:
شهرداری به تنهایی قادر به برخورد با معضل وانت بارها و دستفروش ها نیست
سخنگوی شورای شهر قم با اشاره به پدیدهای اجتماعی، گفت: شهرداری به تنهایی قادر به برخورد با معضل وانت بارها و دستفروش ها نیست و این موضع یک مسئله چند وجهی می باشد.
آخرین وضعیت پروژه سه سطحه شهیدان محمودنژاد+تصاویر
پروژه سه سطحه شهیدان محمود نژاد سومین پروژه سه سطحه استان می باشد که در خیابان جمهوری دیرتر از برخی پروژه ها شروه شده ولی پیشرفت بهتر و چشمگیری داشته است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم:
20درصد هدر رفت آب در قم داریم/دفع فاضلاب در پردیسان بحرانی است
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت:شبکه آبرسانی در برخی نقاط نیازمند بازسازی و نوسازی است و هدررفت شبکه با وجود برخی تلاش‌ها کمتر است اما باز حدود 20 درصد هدررفت داریم.
در گفتگوی با کتاب فروشان قمی مطرح شد؛
لبخند رضایت مردم و ناشران قمی با اجرای طرح پاییزه کتاب
فرهنگ‌نگار: تنی چند از فروشندگان کتاب فروشی های مرکز شهر قم ضمن ابراز خرسندی از طرح پاییزه کتاب ، اجرای این گونه طرح ها را باعث رونق کتاب خوانی و آشتی مردم با یار مهربان دانستند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم:
قاتل نامرئی دومین قربانی را هم در قم گرفت/22 نفر با گازCO تاکنون در قم مسموم شده اند
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به اینکه تاکنون در قم 22 نفر با گاز مونواکسیدکربن مسموم شده اند، گفت: شب گذشته جوانی در یکی از مناطق شهر قم دچار مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن شده و در محل حادثه فوت کرد که دومین قربانی این گاز در استان می باشد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
بیابان به هشت کیلومتری قم رسیده است
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بهار امسال بیکاری 14درصد در قم را تجربه کردیم، گفت: بیابان از یک سو به هشت کیلومتری و از سویی دیگر به 28کیلومتری قم رسیده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم:
مشکل اصلی واحدهای تولیدی و صنعتی نقدینگی می باشد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم از رونمایی شناسنامه فرش قم برای نخستین بار در کشور در آذرماه امسال خبر داد و گفت: مشکل اصلی واحدهای تولیدی و صنعتی نقدینگی می باشد.
عضو شورای شهر قم:
کارفرمای پروژه سه سطحه15خرداد نسبت به مردم متعهد باشد/مسائل مالی تنها گیر اصلی پروژه است
عضو شورای شهر قم با اشاره به اینکه پیمانکار قول اتمام پروژه تا آخر آذرماه را داده بود اما در تلاش برای تحویل عرشه پل است، گفت: باید کارفرمای پروژه سه سطحه15خرداد نسبت به مردم متعهد باشد.
کارشناس هواشناسی استان قم در گفتگو با فرهنگ نگار:
هوای قم بارانی می شود/بارش برف در ارتفاعات
کارشناس هواشناسی استان قم از کاهش دما و بارانی شدن هوای قم در روز های اخیر خبر داد و گفت: با توجه به ماندگاری سرما تا آخر هفته در قم ، شاهدبارش برف در ارتفاعات خواهیم بود.
به مناسبت سالروز شهادت مهدی زین الدین؛
شهید مهدی زین الدین اسطوره ی زنده
بیست و هفتمین روز از دومین ماه پاییز سال ۱۳۶۳، سرلشکر ۲۵ ساله‌ای که سردار خیبر لقب گرفته بود به شهادت رسید.