پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶
در حوادث و اغتشاشات دی ماه، تلگرام نقش اساسی ایفا کرد تا حدی که اکثر مسئولان جمهوری اسلامی ایران بر ناامن بودن این پیام‌رسان خارجی تاکید داشتند.
در مراسم رونمایی از کتاب خداحافظ سالار مطرح شد؛
سردار همدانی خود را بدهکار انقلاب می دانست
شهید سردار همدانی خود را در برابر دیگران مسئول می دانست نه اینکه طرف را بدهکار و در وصیت نامه این شهید آمده که خودشان را همیشه بدهکار انقلاب و سرباز ولایت می دانست.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم:
اسنپ در قم بدون مجوز فعالیت می کند
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به اینکه مسئولان شرکت اسنپ باید اقدام به دریافت مجوز کنند، گفت: اسنپ در قم بصورت غیرقانونی فعالیت می کند.
دعوت مراجع عظام تقلید از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
مراجع عظام تقلید و علما ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن آن را ضربه محکمی به دشمنان نظام و منافقان دانستند.
مدیر سازمان تعاون روستایی استان قم مطرح کرد:
تامین 350تن سیب و یکهزار تن پرتقال برای بازار ایام عید/توزیع میوه عید در 40 غرفه
مدیر سازمان تعاون روستایی استان قم با اشاره به توزیع میوه عید در 40 غرفه سطح شهر، گفت: برای بازار ایام عید 350تن سیب و یکهزار تن پرتقال تامین شده است.
رئیس قرارگاه عمار:
ریشه اغتشاشات در کشور نفوذی ها هستند
رئیس قرارگاه عمار با اشاره به نفوذ تیم‌هایی برای تولید آنتی‌تز انقلاب، گفت: ریشه اغتشاشات در کشور نفوذی ها هستند.
گزارشی از یک معضل زیست محیطی؛
خطر آلودگی سربی بیخ گوش ماست!/تولید سالانه 140 هزار تن سرب در قم
استان قم دارای تعدا زیادی از کوره های ذوب سرب است که صفت غیرمجاز را یدک می کشند و سالانه دو برابر میزان نیاز کشور در قم سرب تولید می کنند و از معضلات جدی برای شهروندان و محیط زیست قم می باشند.
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران:
وضعیت پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه توسط نیروهای مسلح ایران رصد می‌شود
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: حفظ کشور و موفقیت و پیشرفت ملی و در گرو حفظ وحدت و تبعیت از مقام معظم رهبری است.
آیت الله علیدوست:
دشمن در فضای مجازی به دنبال تطهیر چهره کثیف رژیم پهلوی است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: متاسفانه امروزه می بینیم که دشمن در فضاهای مجازی واقعیت آن دوران را به گونه ای دیگر نشان و جلوه می دهد و در پی تطهیر چهره منحوس ترین افراد رژیم پهلوی است.
استاندار قم مطرح کرد:
کاهش 11درصدی ازدواج در قم
استاندار قم با اشاره به کاهش آمار طلاق در سال جاری، گفت: میزان طلاق 3 درصد و ازدواج نیز 11 درصد در سال جاری کاهش‌یافته است.
رئیس اداره‌کل هواشناسی قم:
دمای هوا قم به 12درجه زیر صفر خواهد رسید/ادامه روند سرمای هوا تا پایان هفته
رئیس اداره‌کل هواشناسی قم با اشاره به اینکه تا پایان هفته دمای هوا از 5درجه زیر صفر بالاتر نخواهد رفت، گفت: دمای هوای قم به 12 درجه زیر صفر خواهد رسید.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش :
مدارس ابتدایی نوبت عصر قم تعطیل است
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش قم با اشاره به اینکه تعطیلی مدارس در نوبت صبح فردا اطلاع رسانی خواهد شد، گفت: امروز مدارس ابتدایی نوبت عصر در شهر تعطیل می باشد.
عضو شورای اسلامی شهر قم:
بیکاری ریشه بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی در قم است
عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه قم از لحاظ زیرساخت های تفریحی ورزشی نسبت به دیگر کلان شهرها بسیار ضعیف است، گفت: بیکاری ریشه بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی در قم است.
مدیر کل کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد:
لزوم اجرای عدالت در تخصیص تسهیلات کارورزی در قم
مدیر کل کار و رفاه اجتماعی استان با تاکید بر لزوم اجرای عدالت در تخصیص تسهیلات کارورزی در قم، گفت: مهم‌ترین اولویت‌های تخصیص تسهیلات کارآفرینی در مناطق و بخش‌های مختلف استان تعداد جمعیت ساکن و میزان افراد بیکار در آن منطقه می باشد.
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
اختتامیه جشنواره شعر اشراق در پنجم بهمن برگزار می شود
دبیر جشنواره شعر اشراق با اشاره به حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام سید علی خمینی در اختتامیه جشنواره، گفت: اختتامیه چهارمین جشنواره بین المللی شعر اشراق در پنجم بهمن ماه برگزار خواهد شد.