شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
انتقاد جهادگر عرصه اقتصاد مقاومتی از مسئولان دولتی؛
یکی از فعالین عرصه اقتصاد مقاومتی که یک واحد تولید عسل طبیعی در قم دارد از بهانه جویی برای مسئولین استانی انتقاد کرد و گفت: مسئولین با این بهانه جویی ها در شروع و ادامه راه تولیدکنندگان، آنها را دلسرد می کند.
حضور بیش از حد در تلگرام؛ تله ای برای اهالی رسانه
فرهنگ‌نگار: رشد روز‌افزون تکنولوژی، خواه‌ناخواه زندگی واقعی ما را با دنیای مجازی گره زده و این مساله البته برای جماعت رسانه ای، بیش از پیش خود را نشان می دهد.
رئیس ​كميسيون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم:
80درصد از بدهی شهرداری امسال پرداخت خواهد شد
رئیس ​كميسيون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم گفت: 80 درصد از بدهی 1700 میلیارد شهرداری قم امسال تسویه خواهد شد و مابقی آن هم در سال 96 پرداخت خواهد شد.
رئیس شورای شهر خبر داد:
افتتاح عرشه پل 15خرداد در هفته جاری/ تحویل کامل پروژه سه سطحه 15خرداد قبل از نوروز
رئیس شورای شهر از افتتاح عرشه پل 15خرداد در هفته جاری خبر داد و گفت: پروژه سه سطحه 15 خرداد به طور کامل قبل از نوروز امسال افتتاح خواهد شد.
دیواری نامناسب برای دونیم کردن شهر/نبود نظارت و کارشناسی صحیح در نصب دیوار حائل راه آهن
راه آهن قم مدتی است که در اقدامی تعجب برانگیز با استفاده از دیوارهای بتنی حائلی برای ریل ایجاد کرده و به نوعی با این حرکت شهر را به دو تکه تقسیم کرده است که باعث به وجود آمدن سیمایی زشت برای شهر شده است.
فعال عرصه اقتصاد مقاومتی؛
دلالان کار تولید را برای تولیدکنندگان سخت کرده اند
یکی از فعالین در عرصه اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه امروزه دلالان در حال رقابت هستند و اگر کسی بخواهد تولیدی را شروع کند با وجود این واسطه ها بسیار سخت و مشکل است.
تسخیر شهر با نماهای روم باستان+تصاویر
چندیست که دور از چشم مسئولان نماهای غربی یا همان نمای رومی در استان رو به افزایش می باشد و هر روز نماهای جدیدتری بر بافت قم که به گفته رهبری باید بافت قدیمی آن حفظ شود اضافه می شود.
سخنگوی شورای شهر مطرح کرد:
کمبود شدید سرانه فضای سبز در مناطق محروم قم/ایجاد فضای سبز در برخی مناطق بسیار هزینه بر است
سخنگوی شورای شهر با اشاره به کمبود سرانه فضای سبز در مناطق محروم بسیار زیاد است، گفت: ایجاد فضای سبز در برخی مناطق بسیار هزینه بر است چرا که ابتدا باید زمین ساخته شده را خریداری سپس تخریب و در ادامه فضای سبز ایجاد کرد.
کارشناس هواشناسی استان قم:
هوای قم تا پایان هفته نیمه ابری و بارانی است/بارش پراکنده باران از امشب
کارشناس هواشناسی استان قم با اشاره به بارش پراکنده باران از امشب در قم، گفت: هوای استان تا پایان هفته نیمه ابری همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده باران و وزش ملایم باد می باشد.
رئیس شورای شهر قم:
عوارض هتل و زائرسرای مرکز شهر و بلوار پیامبر اعظم رایگان است
رئیس شورای شهر قم با اشاره به اینکه اخیرا 4مورد در بلوار پیامبر اعظم برای احداث هتل 5ستاره اقدام شده است، گفت: عوارض هتل و زائرسرای مرکز شهر و بلوار پیامبر اعظم رایگان است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم:
بیش از 4هزار دانش آموز ابتدایی استان در طرح حامیان آب قرار دارند/تدوین 3پروژه اقتصاد مقاومتی در استان قم
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به تدوین 3پروژه اقتصاد مقاومتی در استان قم، گفت: طرح حامیان آب، یکی از طرح‌های فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان قم بود و 4 هزار و 400 دانش‌آموز دوره ابتدایی در استان زیرپوشش این طرح قرار گرفتند.
رییس شورای اسلامی شهر قم:
دریای خروشان ملت در 9 دی ، فتنه گسترده دشمن را از میان بُرد
رییس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه باید نسبت به توطئه های دشمنان بصیرت افزایی شود، گفت: دریای خروشان ملت در 9 دی ، فتنه گسترده دشمن را از میان بُرد.
کارگردان مطرح سینما:
سینمای ایران در پرداختن به حماسه9دی ضعیف عمل کرد
نویسنده و کارگردان مطرح سینما تصریح کرد: متاسفانه سینمای ایران در پرداختن به حماسه 9 دی ضعیف عمل کرده است.
چرا با وجود گذشت سه روز از دی ماه، حقوق فرهنگیان پرداخت نمی شود؟
مدیر کل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش علت تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان را از سوی سازمان خزانه داری دانست و گفت: آموزش و پرورش برای پرداخت ها آمادگی دارد.
آیت الله مسعودی خمینی:
ورود حضرت معصومه (س) به قم تجلی عنایات خدا به مردم این خطه است
آیت الله مسعودی خمینی با اشاره به اینکه حضرت معصومه(س) در مسیر سفر خود اسلام و ولایت را معرفی می کردند، گفت: ورود حضرت معصومه(س) به قم تجلی عنایات خدا به مردم این خطه است.