يكشنبه ۴ تير ۱۳۹۶
عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره):
عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه آمارهای ارائه شده در جامعه قابل لمس نیست،گفت: آمارهای خلاف واقع دولت، اعتماد مردم را از بین می برد.
مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش
پرداخت حقوق سربازمعلمان و حق التدریس‌ها/ واریز اکثر مطالبات پرسنلی و اشخاص حقوقی
مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از تخصیص و ابلاغ اعتبار ۷۷۰۰ میلیارد تومانی به این وزارتخانه برای پرداخت اکثر مطالبات پرسنلی و اشخاص حقوقی خبر داد.
با وجود تاکید دولتی ها بر عدم وجود تورم؛
افزایش بی سابقه قیمت تخم مرغ در بازار
قیمت تخم مرغ این روزها روند صعودی در پیش گرفته و هر روز گران تر می شود.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس:
هیچ‌گاه بودجه آموزش و پرورش بر اساس عملکرد داده نشده است
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه هیچ‌گاه بودجه آموزش و پرورش بر اساس عملکرد داده نشده است، گفت: هر‌ وقت بودجه تنظیم و مصوب می‌شود، کمبود بودجه را در آموزش و پرورش می‌بینیم.
محمد اسماعیل گل پرورش دهنده ماهی؛
عدم حمایت دولت از طرح های اقتصاد مقاومتی نگران کننده است
پرورش دهنده ماهی سرآبی با بیان این که تنها بسیج سازندگی حامی ما در عرصه اقتصاد مقاومتی است، گفت: عدم حمایت دولت از طرح های اقتصاد مقاومتی نگران کننده است
فعال عرصه اقتصاد مقاومتی:
اجرایی شدن طرح های اقتصاد مقاومتی تنها راه حل کاهش بیکاری در کشور است
آقای حامدی یکی از فعالین عرصه اقتصاد مقاومتی می باشد که با پرورش شتر مرغ مانع خروج ارز از کشور و ایجاد اشتغال برای خود و دیگران شده است.
فعال اقتصاد مقاومتی :
مهمترین هدفم اشتغال زایی است
یکی از فعالان اقتصادی استان قم که در پرورش شتر فعالیت می کند مهمترین هدف خود از ایجاد این مجموعه را اشغال زایی اعلام می کند و می گوید که همچنان با قدرت بر کار خود ادامه خواهد داد.
با کمک بسیج سازندگی و اتکای به توانمندی داخلی؛
صادرات ماهیانه 20 تن قارچ سفید از قم به کشورهای خارجی
مسئول یکی از مجموعه های پرورش دهند قارچ دکمه ای قم با اشاره به اینکه بصورت مستقیم برای 35نفر اشتغال ایجاد کرده است، گفت:ما ماهیانه 27تن تولید قارچ داریم که نزدیک به 20تن این محصول با برند نگین سفید صادرات می شود.
عضو هیئت علمی دانشگاه قم:
تداوم رکود اقتصادی برای کشور خطرات جدی به همراه دارد
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه قم تصریح کرد: بی شک تداوم رکود اقتصادی فعلی برای کشور آسیب ها و خطرات جدی به همراه دارد.
ترویج اخلاق دینی ؛ مهم ترین شرط تحکیم بنیان خانواده
توجه به اصل ذکر و یاد خدا، احترام به بزرگترها به ویژه والدین و نیز اتصاف به فضایل اخلاقی و تحصیل مجموعه کمالات و خصلت‌های پسندیده برای انسان در بستر محیط خانواده به مراتب فراهم تر است تا جاهای دیگر
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
روزانه ۸ ایرانی به علت اعتیاد می‌میرند؛ مدیران سفارشی عامل بی‌تحرکی اقتصاد ایران؛ جیب مردم آمارها را تأیید می‌کند؛ متهم گرانی گوشت و کشتی فرنگی در آرزوی یک مدال طلا؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
یارانه مرداد «سه شنبه» واریز می‌شود
طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، یارانه مردادماه سه شنبه هفته جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
کالاهای اساسی در مدار گرانی؛
افزایش هفتگی قیمت‌ها به روایت آمار/ سفره مردم باز هم کوچکتر شد
آمارهای دولتی هم دیگر نمی‌توانند گرانی‌های کالاهای اساسی در بازار را کتمان کنند؛ قیمت برنج، حبوبات، مرغ، قند و شکر، تخم‌مرغ و چای نسبت به هفته گذشته باز هم بر مدار گرانی قرار گرفته است.
رونق تابستانی بازار خرید بنزین؛
آغاز جهش چراغ خاموش مصرف بنزین/ دولت کارت‌ سوخت را بازنشسته کرد
دولت با حذف سهمیه‌ها و عرضه تک نرخی بنزین درحالی کارت‌های سوخت را بازنشسته کرده که آمارهای رسمی از جهش چراغ خاموش مصرف تابستانی بنزین و ثبت رکوردهای جدید مصرف حکایت می‌کنند.
رکورد شکنی دولت یازدهم در واردات از چین/ بازار پکن در قلب تهران!
فرهنگ‌نگار: طی سال‌های ۹۲ و ۹۳ جمعاً بیش از ۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار کالا وارد کشور شده است که به‌طور میانگین در هر سال بیش از ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار به واردات کالا از چین اختصاص یافته است.