شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
آیت الله کعبی:
آیت الله کعبی با اشاره به اینکه مذاکره باید از موضع قدرت باشد نه ضعف،گفت: آمریکایی ها مذاکره با ایران را پلی برای نفوذ و تهدید و استحاله جمهوری اسلامی قرار داده است.
عضو مجلس خبرگان رهبری:
برداشت حقوق های نجومی از جیب ملت ، خیانت به بیت المال است
عضو خبرگان رهبری با اشاره به غیر شرعی و غیر قانونی بودن حقوق های نجومی، گفت: برداشت حقوق های نجومی از جیب ملت ، خیانت به بیت المال است.
آیت الله مکارم شیرازی:
نهادهای کشوری با هم به حقوق‌های نجومی رسیدگی کنند
آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه پراکنده کاری یکی از مشکلات جامعه است، گفت: در مسئله حقوق های نجومی دولت، دستگاه اطلاعاتی و دادگستری هر کدام جداگانه در حال پیگیری پرونده ها می باشند که این مسئله به نتیجه نمی رسد.
موسوی لاری :
افراد و گروه های سیاسی از ایجاد مسائل حاشیه ای خودداری کنند / هاشمی شناسنامه انقلاب بود
وزیر کشور دولت اصلاحات با بیان این که حفظ آرامش نظام در مقطع کنونی مهم و ضروری است، گفت: افراد و گروه های سیاسی از ایجاد مسائل حاشیه ای خودداری کنند.
نوبخت :
هدف اصلی هاشمی تقویت نظام و صیانت از انقلاب بود/نباید به دنبال حاشیه سازی بود
سخنگوی دولت با اشاره به اهمیت حفظ وحدت و انسجام در کشور، گفت: هدف اصلی هاشمی تقویت نظام و صیانت از انقلاب بود.
همگام با فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی در قم؛
ارائه دستگاه مدیریت مصرف هوشمند با كاهش 10 تا 65 درصد در برق مصرفی
یکی از فعالین اقتصاد مقاومتی که از سن یازده سالگی اختراع می کند امروز با دستگاه مدیریت مصرف هوشمندی که اختراع کرده است باعث کاهش برق مصرفی از 10 تا 65درصد شده است.
نبویان در قم مطرح کرد؛
حقوقدانان فتنه سبز در سال 88 قانون اساسی جدیدی طراحی کرده بودند
فرهنگ‌نگار: نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حقوقدانان فتنه سبز در سال 88 قانون اساسی جدیدی برای کشور طراحی کرده که در آن اسلام و کلمه الله اکبر را در پرچم حذف کرده بودند و اعلام می کردند که حکومت ایران جمهوری می باشد و شعار نه شرقی نه غربی جمهوری ایرانی سر می دادند
خاطرات شنیدنی عضو خبرگان رهبری از قیام 19 دی مردم قم
با توجه به نزدیک شدن یوم الله 19دی ، حجت الاسلام و المسلمین علی اسلامی عضو خبرگان رهبری در خصوص این روز که خود یکی از حاضرین در آن روز بوده است خاطراتی را بیان نمودند.
آیت الله نوری همدانی:
باید همیشه در برابر فتنه ها هوشیار باشیم/امروز جبهه های ما فرهنگ و جهاد است
فرهنگ‌نگار: آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه امروز جبهه ما جبهه فرهنگ و جهاد است، گفت: فتنه همیشه هست و خاموش نمی شود و ما باید همیشه در برابر فتنه ها هوشیار و بصیر باشیم.
مدیر حوزه های علمیه:
مبناهای اسلامی و انقلابی مورد تهاجم است / حوزه، دانشگاه و آموزش و پرورش سه رکن حرکت کشور است
مدیر حوزه های علمیه با اشاره به اینکه حوزه، دانشگاه و آموزش و پرورش سه رکن حرکت کشور است، گفت: مبناهای اسلامی و انقلابی مورد تهاجم است.
محسنی اژه ای در حاشیه نشست بصیرتی 9 دی؛
کمبود نیرو در دستگاه قضایی منجر به اطاله دادرسی در پرونده های اقتصادی شده است
محسنی اژه ای در حاشیه نشیت بصیرتی مدرسهمعصومیه عامل طولانی شدن برخی پرونده های اقتصادی را کمبود نیرو در دستگاه قضایی دانست.
عضو هیئت علمی دانشکده شهید محلاتی:
حماسه 9 دی ، باطل السحر اقدامات منافقین قدیم و جدید بود
عضو هیئت علمی دانشکده شهید محلاتی تصریح کرد: شکل گیری حماسه 9 دی ، باطل السحر اقدامات منافقین قدیم و جدید اعم از سلطنت طلب ها، لیبرال ها، روشنفکرنماها و دیگر طیف های ضدانقلاب بود.
ناگفته‌های دستگاه قضا از فتنه 88؛
محسنی اژه ای: مقامات آمریکایی در فتنه 88 علنا وارد میدان شدند/مدعیان تقلب دلیلی برای ادعای خود نداشتند
معاون اول قوه قضائیه با اشاره به برخی ناگفته هایی از فتنه سال 88، گفت: در فتنه سال 88 مقامات آمریکایی و برخی کشور های دیگر علنا وارد صحنه شدند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
خروش مردمی 9دی نقاب از چهره بیگانگان و فتنه گران برداشت
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به دخالت دست های خارجی در فتنه و سوء استفاده از آن، گفت: خروش مردمی 9دی نقاب از چهره بیگانگان و فتنه گران برداشت.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
مردم در 9 دی در برابر دهن کجی به ارزش ها به میدان آمدند
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه فتنه گران در سال 88 هنجارشکنی کردند و نسبت به ارزش های دینی و اسلامی بی حرمتی کردند، گفت: مردم در 9 دی در برابر دهن کجی به ارزش ها به میدان آمدند.