يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
فرهنگ‌نگار: حضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای امیر سرتیپ محمدحسین دادرس را به جانشینی فرمانده کل ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری را به معاونت هماهنگ‌کننده ارتش و امیر دریادار حسین خانزادی را به فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
حمام خون در تگزاس؛ تیراندازی در یک کلیسا ۲۷ کشته بر جا گذاشت
فرهنگ‌نگار: بر اثر تیراندازی در یک کلیسا در منطقه «سادرلند اسپرینگز» تگزاس ده‌ها نفر کشته و زخمی شده‌اند.
واکنش مسئولان و شخصیت ها به کشتار مسلمانان بی گناه در میانمار + جدول
امروز دنیا شاهد کشتار و قتل عام مردم مسلمان بی گناه میانمار هستیم که جوامع بین المللی و حامی حقوق بشر در خصوص این نسل کشی سکوت کرده اند.
عضو سابق حزب اعماد ملی:
سرانجام برجام همان شد که رهبر معظم انقلاب پیش بینی کرده بودند/از حاصل برجام ناراضی هستیم
دستگاه ها و نهاد های بالا دستی باید با هماهنگی درون سازمانی شخص رهبری را محور قرار دهند، اینجا است که کشور مستحکم و به دور از چشم طمع دشمن می تواند به موفقیت دست پیدا کنند.
حجت الاسلام سید رضا اکرمی:
برجام یک آزمایش عملی و علنی برای نشان دادن بدعهدی امریکا بود/ما حتی در قضیه هسته ای هم نباید مذاکره می کردیم
حجت السلام سید رضا اکرمی گفت: مردم فکر می کردند که مسئولین ما با یک دندگی و لجبازی نمی خواهند با امریکا مذاکره کنند ولی امروز پس از برجام به این نتیجه رسیدند که نباید حتی در مورد هسته ای نیز مذاکره انجام می دادند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان قم وعده داد:
تا پایان سال ظرفیت سینماهای قم دوبرابر می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان قم با اشاره به اجرای 5 سینما سیار در بخش های قم، گفت: صندلی‌های سینمایی استان قم تا پایان سال حداقل تا دو برابر افزایش می‌یابد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم :
جوان‌گرایی در کابینه دوازدهم قطعی است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم بابیان این‌که جوان‌گرایی در کابینه دوازدهم قطعی است، گفت: افرادی که منافع مردم را بهتر پیگیری کنند، انتخاب می‌شوند.
امام جمعه قم:
اگر دوران رقابت تمام شده دولت قراردادهای حاشیه‌دار را به شور بگذارد/مسؤولان به جای دعواهای سیاسی جلوی افزایش استعمال دخانیات را بگیرند
امام جمعه قم گفت: دولت در خصوص قراردادهایی که اهمیت خاصی دارند و مسئله دار هستند بهتر است قبل از پذیرش و امضا آن را در حضور جمعی از نخبگان و صاحب نظران از طیف‌های مختلف به مشورت بگذارد و اگر صلاح بود اقدام به عقد قرارداد کنند.
مدیر حوزه های علمیه:
مبناهای اسلامی و انقلابی مورد تهاجم است / حوزه، دانشگاه و آموزش و پرورش سه رکن حرکت کشور است
مدیر حوزه های علمیه با اشاره به اینکه حوزه، دانشگاه و آموزش و پرورش سه رکن حرکت کشور است، گفت: مبناهای اسلامی و انقلابی مورد تهاجم است.
محسنی اژه ای در حاشیه نشست بصیرتی 9 دی؛
کمبود نیرو در دستگاه قضایی منجر به اطاله دادرسی در پرونده های اقتصادی شده است
محسنی اژه ای در حاشیه نشیت بصیرتی مدرسهمعصومیه عامل طولانی شدن برخی پرونده های اقتصادی را کمبود نیرو در دستگاه قضایی دانست.
عضو هیئت علمی دانشکده شهید محلاتی:
حماسه 9 دی ، باطل السحر اقدامات منافقین قدیم و جدید بود
عضو هیئت علمی دانشکده شهید محلاتی تصریح کرد: شکل گیری حماسه 9 دی ، باطل السحر اقدامات منافقین قدیم و جدید اعم از سلطنت طلب ها، لیبرال ها، روشنفکرنماها و دیگر طیف های ضدانقلاب بود.
ناگفته‌های دستگاه قضا از فتنه 88؛
محسنی اژه ای: مقامات آمریکایی در فتنه 88 علنا وارد میدان شدند/مدعیان تقلب دلیلی برای ادعای خود نداشتند
معاون اول قوه قضائیه با اشاره به برخی ناگفته هایی از فتنه سال 88، گفت: در فتنه سال 88 مقامات آمریکایی و برخی کشور های دیگر علنا وارد صحنه شدند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
خروش مردمی 9دی نقاب از چهره بیگانگان و فتنه گران برداشت
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به دخالت دست های خارجی در فتنه و سوء استفاده از آن، گفت: خروش مردمی 9دی نقاب از چهره بیگانگان و فتنه گران برداشت.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
مردم در 9 دی در برابر دهن کجی به ارزش ها به میدان آمدند
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه فتنه گران در سال 88 هنجارشکنی کردند و نسبت به ارزش های دینی و اسلامی بی حرمتی کردند، گفت: مردم در 9 دی در برابر دهن کجی به ارزش ها به میدان آمدند.
آیت الله کعبی :
تمدن نوین اسلامی در سایه تعمیق وحدت مسلمین شکل می گیرد
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن از طریق فتنه گری و جنگ های درونی در حال تضعیف امت اسلامی است، گفت: تمدن نوین اسلامی در سایه تعمیق وحدت مسلمین شکل می گیرد.