يكشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۶
امیر آبادی:
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورهای اسلامی شهرو روستای قم با اشاره به اینکه نقد عملکرد کاندیداها با تخریب متفاوت است، گفت:تا شب گذشته 630 نفر داوطلب ثبت نام کرده اند که 295 نفر از این جمعیت به شورای اسلامی شهر و 335 نفر به شورای اسلامی روستا اختصاص دارند که در مجموع 42 نفر آنها زن و 588 نفر مرد هستند.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:
درست مصرف کردن از مصادیق اقتصاد مقاومتی است/ صله رحم را به دور از اسراف انجام دهیم
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه در ایام نوروز صله رحم که از بهترین سفارشات اسلام است را به دور از اسراف انجام دهیم، گفت: یکی از مهم‌ترین مصادیق اقتصاد مقاومتی صرفه جویی، نه مصرف نکردن بلکه درست مصرف کردن و صحیح مصرف کردن می باشد.
مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی:
واردات کالاهایی که در داخل تولید می‌شود به‌ عنوان حرام شرعی و قانونی شناخته شود/ هرکسی بخواهد با نتیجه آرای ملت دربیفتد مقابلش می‌ایستم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه واردات کالاهایی که در داخل تولید می‌شود به عنوان حرام شرعی و قانونی شناخته شود، گفتند: در سال 95 با اینکه کشور درگیر مشکلات اقتصادی بود ولی ملت ایران خوش درخشید.
عضو انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه قم:
دشمنان هم می دانند بدون تاثیر ایران ، تحولی در منطقه رخ نخواهد داد
عضو انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه قم با اشاره به تحولات منطقه ، گفت: به خوبی شاهد هستم که دشمن هم به این موضوع اعتراف می کند که بدون خواست و نفوذ ایران هیچ تحولی در منطقه روی نمی دهد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قم:
راهیان نور با ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی مبارزه می کند
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قم با اشاره به اینکه حرکت کاروان های راهیان نور، حرکتی پر خیروبرکتی است، گفت: حرکت های عظیم راهیان نور با ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی مبارزه می کند.
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان:
انقلابی بودن در جریان گفتگو بین انقلابیون تثبیت و تقویت می شود/ کشور نیازمند یک تشکل جبهه مردمی انقلاب است
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان با اشاره به اینکه کشور نیازمند یک تشکل جبهه مردمی انقلاب است ، گفت: انقلابی بودن در جریان گفتگو بین انقلابیون تثبیت و تقویت می شود.
آیت الله اعرافی:
خمس پشتوانه مهم حرکت سیاسی اسلام است/بخش زیادی از آسیب های اجتماعی با پرداخت خمس حل خواهد شد
مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به اینکه خمس پشتوانه مهم حرکت سیاسی اسلام است، گفت: بی تردید اگر همه مکلفان به فریضه خمس عمل کنند بخش زیادی از این آسیب های اجتماعی حل خواهد شد.
دبیر همایش بین‎المللی خمس و تعالی فرهنگی جامعه عنوان کرد:
شبهه افکنی های وهابیت و جریان های سکولار علیه خمس در جامعه
دبیر همایش بین‎المللی خمس و تعالی فرهنگی جامعه با اشاره به اهمیت مساله خمس، گفت: امروزه تردید افکنی ها و شبهه افکنی های دشمنان علیه فریضه خمس از دو جبهه وهابیت و جریان های سکولار در جامعه می باشد.
آیت الله مکارم شیرازی:
دشمنان از طریق خمس به دنبال زدن ریشه های قدرت مرجعیت هستند/با خمس صدای اسلام و مکتب اهل‌بیت(ع) تا اقصی نقاط جهان خواهد رفت
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه با خمس می توانیم صدای اسلام و مکتب اهل‌بیت(ع) تا اقصی نقاط جهان ببریم، گفت: دشمنان به دنبال زدن ریشه‌های قدرت مرجعیت با زدن خمس هستند ازاین‌رو مسئله خمس دارای حساسیت‌های بسیاری است.
در دیدار مدیر کل ارشاد قم مطرح شد:
نباید اجازه برگزاری کنسرت در قم داده شود / ضرورت توجه به دغدغه‌های مراجع عظام تقلید
آیت‌الله سیدمحمد علوی گرگانی در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه قم دارای جایگاه ویژه در سطح جهان تشیع است اظهار کرد: وجود مراجع در قم گنجینه ارزشمند محسوب می‌شود و فعالیت‌های مذهبی در این شهر از جایگاه والایی برخوردار است.
سید عباس عراقچی:
درباره بدعهدی و سیاست خصمانه طرف مقابل حتما مقابله خواهیم کرد
عضو ارشد تیم مذاکره کننده گفت: بند های برجام از نظر ما جزء تعهدات آمریکا و کشور های 1+5 است و لذا هر گونه اجرای برجام به غیر از تعهداتی که صورت گرفته از نظر ما پذیرفته نیست.
رهبر معظم انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
مشکلات دلخراش مردم در خوزستان و مناطق سیل‌زده؛ مسئولان علاج کنند
رهبر انقلاب فرمودند: اگر کسی به فکر مردم باشد، نمی‌تواند در مقابل مسائل دشوار خوزستان راحت بماند و این وظیفه قطعی، فوری و همیشگی حکومتهاست که به فکر مردم باشند.
رئیس قرارگاه عمار:
تنها راه نجات کشور شفاف سازی بدون دروغگویی است/امروز صدای دشمن را از دهان برخی مسئولین می شنویم/ ترامپ باطن آمریکا را به همه دنیا نشان داد
رئیس قرارگاه عمار درباره افرادی که می خواستند و می خواهند که چهره امریکا را بزک کنند گفت: با آمدن ترامپ همه ی دنیا متوجه باطن امریکا شد و چهره امریکا دیگر قابل بزک نیست و چیزی به عنوان جلوه خوب نمانده که بخواهند آن را آرایش کنند.
محمود واعظی:
متشنجان مراسم آیت الله هاشمی قطعا معاند نظام اند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اینگونه افراد فقط به دنبال استفاده ابزاری از ایشان می باشند تا به اهداف سوء خود برسند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
تازه به دوران رسیده های آمریکایی ، توان رویارویی با ملت ایران را ندارند
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه امامزاده ها و علمای قم را به همه معرفی کنید، گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه ثابت کردند که تازه به دوران رسیده های آمریکایی ، توان رویارویی با ملت ایران را ندارند.