يكشنبه ۴ تير ۱۳۹۶
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پاسخ قاطع سپاه به تروریست ها، گفت: اگر حامیان داعش بخواهند دست به حرکت دیگری بزنند و یا در تقویت تروریسم و تکفیری در منطقه به ما آسیب بزنند ما قادر هستیم آنها را هم به همین شکل و بدتر، تنبیه کنیم.
استاندار قم:
مسؤولان بندهای زنجیره امنیت نظام اسلامی هستند
استاندار قم گفت: امنیت یک موضوع همگانی است و فقط به دستگاه‌های امنیتی، نظامی و انتظامی محدود نمی‌شود چرا که همه مسؤولان بندهای زنجیره امنیت نظام اسلامی هستند و باید رسالت‌های خود را با توجه و دقت بیشتری انجام دهند.
فرمانده نیروی انتظامی استان قم:
حوادث تروریستی ماهیت استکباری دارد /دشمن به دنبال جلوگیری از خودباوری ملت‌هاست
فرمانده نیروی انتظامی استان قم با اشاره به اینکه حوادث تروریستی ماهیت استکباری دارد، گفت: استکبار با نفوذ در ملت ها و تهدید رسمی کشورها، آزادی و خودباوری را از آنها می گیرد یعنی دشمن به دنبال جلوگیری از خودباوری ملت‌هاست.
احمد امیرآبادی:
نمایندگان مجلس از اقدام سپاه حمایت می کنند/تحرکات دشمن بی پاسخ نمی ماند
نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به اینکه تحرکات دشمنان بی پاسخ نخواهد ماند، گفت: این حمله موشکی اقدام بزرگی بود و نمایندگان مجلس از این کار سپاه حمایت می‌کنند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس:
تحریم های جدید سنای آمریکا، محصول لبخند و اعتماد به دشمن است
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اینکه تا ما از تمام آرمان‌های خود دست برنداریم دشمن هم از دشمنی خود دست برنمی دارد، گفت: تحریم های جدید سنای آمریکا، محصول لبخند و اعتماد به دشمن است.
آیت الله دیرباز:
شرط آتش به اختیاری، قانون مداری و دوراندیشی است
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آتش به اختیار باید در چارچوب قانون باشد، گفت: اقشاری که از لحاظ بلوغ فکری ، دوراندیشی و عمق نگری به سطحی از توانمندی برسند که خود بتوانند بهترین موقعیت را تشخیص وبرای بهترین اهداف تنظیم و برنامه ریزی کنند تا به صورت خودجوش در زمینه فرهنگی تلاش کنند.
آیت الله کعبی:
تشخیص درست وظیفه بر اساس عقلانیت انقلابی، لازمه آتش به اختیار بودن است/مفهوم آتش به اختیار بی قانونی و هرج و مرج نیست
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مفهوم آتش به اختیار بی قانونی و هرج و مرج نیست، گفت: تشخیص درست وظیفه بر اساس عقلانیت انقلابی، لازمه آتش به اختیار بودن است.
دکتر ایپکچی :
آتش به اختیار بودن دانشجویان باید در سایه بصیرت و آگاهی باشد
این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه باید فرمایشات مقام معظم رهبری را به صورت یک مسیر طی کنیم، گفت: آتش به اختیار بودن دانشجویان باید در سایه بصیرت و آگاهی باشد.
دکتر آقایوسفی:
جوانان را برای استفاده از فضای مجازی آموزش دهیم
رئیس سابق دانشگاه پیام نور قم با اشاره به اینکه باید قبل از ورود فناوری جدید به کشور آموزش های لازم آن را بدهیم، گفت: جوانان را برای استفاده از فضای مجازی آموزش دهیم.
محمدحسن قدیری ابیانه:
عربستان نسبت به قطر طمع ارزی دارد/مقاومت قطر جرقه ای برای خروج دیگر کشور های عربی از سلطه عربستان است
سفیر اسبق ایران در مکزیک با اشاره به وجود اختلافات عمیق دیدگاهی و منافعی بین قطر و عربستان، گفت: مقاومت قطر جرقه ای برای خروج دیگر کشور های عربی از سلطه عربستان است.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
مخالفت با سیاست های آل سعود درمنطقه به قطر ختم نخواهد شد
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه سیاست هایی که دولت های فعلی شیوخ خلیج فارس اتخاذ می کنند سیاست هایی نیست که ملت ها آن را بپذیرند، گفت: مخالفت با سیاست های آل سعود درمنطقه به قطر ختم نخواهد شد.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه :
تجمل گرایی برخی مسئولان در تقابل با خط امام خمینی(ره) است
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه امروز شاخصه خط امام خمینی(ره) تبعیت از مقام معظم رهبری است، گفت: تجمل گرایی برخی مسئولان در تقابل با خط امام خمینی(ره) است.
دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع):
آل سعود و یهود در جنایات کشورهای اسلامی دخالت دارد/ آل سعود اوج حقارت و ذلت خود را مقابل رئیس جمهور آمریکا نشان داد
دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) با اشاره به اینکه آل سعود و یهود در جنایات کشورهای اسلامی دخالت دارد، گفت: آل سعود اوج حقارت و ذلت خود را مقابل رئیس جمهور آمریکا نشان داد.
آیت الله محمود رجبی:
امضا مخفیانه سند 2030 نوعی قانون‌گریزی دولت می باشد/ پافشاری روحانی بر اجرای سند 2030 اهانت به شخصیت ملت است/دولت به توصیه جامعه مدرسین در سند 2030توجه نکرد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه پافشاری روحانی براجرای سند 2030 اهانت به شخصیت ملت است، گفت: امضا مخفیانه سند 2030 نوعی قانون‌گریزی دولت می باشد.
آیت الله کعبی:
اصرار برای تداوم سند 2030 مقابله با ولایت و مرجعیت است/سند 2030 یک الگوبرداری از فرهنگ غربی می باشد
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه سند 2030بستر تغییر فرهنگ اسلامی به فرهنگ سکولار و غرب را فراهم می کند، گفت: اصرار برای تداوم سند 2030 مقابله با ولایت و مرجعیت است.