دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان:
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان با اشاره به اینکه کشور نیازمند یک تشکل جبهه مردمی انقلاب است ، گفت: انقلابی بودن در جریان گفتگو بین انقلابیون تثبیت و تقویت می شود.
آیت الله اعرافی:
خمس پشتوانه مهم حرکت سیاسی اسلام است/بخش زیادی از آسیب های اجتماعی با پرداخت خمس حل خواهد شد
مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به اینکه خمس پشتوانه مهم حرکت سیاسی اسلام است، گفت: بی تردید اگر همه مکلفان به فریضه خمس عمل کنند بخش زیادی از این آسیب های اجتماعی حل خواهد شد.
دبیر همایش بین‎المللی خمس و تعالی فرهنگی جامعه عنوان کرد:
شبهه افکنی های وهابیت و جریان های سکولار علیه خمس در جامعه
دبیر همایش بین‎المللی خمس و تعالی فرهنگی جامعه با اشاره به اهمیت مساله خمس، گفت: امروزه تردید افکنی ها و شبهه افکنی های دشمنان علیه فریضه خمس از دو جبهه وهابیت و جریان های سکولار در جامعه می باشد.
آیت الله مکارم شیرازی:
دشمنان از طریق خمس به دنبال زدن ریشه های قدرت مرجعیت هستند/با خمس صدای اسلام و مکتب اهل‌بیت(ع) تا اقصی نقاط جهان خواهد رفت
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه با خمس می توانیم صدای اسلام و مکتب اهل‌بیت(ع) تا اقصی نقاط جهان ببریم، گفت: دشمنان به دنبال زدن ریشه‌های قدرت مرجعیت با زدن خمس هستند ازاین‌رو مسئله خمس دارای حساسیت‌های بسیاری است.
در دیدار مدیر کل ارشاد قم مطرح شد:
نباید اجازه برگزاری کنسرت در قم داده شود / ضرورت توجه به دغدغه‌های مراجع عظام تقلید
آیت‌الله سیدمحمد علوی گرگانی در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با بیان اینکه قم دارای جایگاه ویژه در سطح جهان تشیع است اظهار کرد: وجود مراجع در قم گنجینه ارزشمند محسوب می‌شود و فعالیت‌های مذهبی در این شهر از جایگاه والایی برخوردار است.
سید عباس عراقچی:
درباره بدعهدی و سیاست خصمانه طرف مقابل حتما مقابله خواهیم کرد
عضو ارشد تیم مذاکره کننده گفت: بند های برجام از نظر ما جزء تعهدات آمریکا و کشور های 1+5 است و لذا هر گونه اجرای برجام به غیر از تعهداتی که صورت گرفته از نظر ما پذیرفته نیست.
رهبر معظم انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
مشکلات دلخراش مردم در خوزستان و مناطق سیل‌زده؛ مسئولان علاج کنند
رهبر انقلاب فرمودند: اگر کسی به فکر مردم باشد، نمی‌تواند در مقابل مسائل دشوار خوزستان راحت بماند و این وظیفه قطعی، فوری و همیشگی حکومتهاست که به فکر مردم باشند.
رئیس قرارگاه عمار:
تنها راه نجات کشور شفاف سازی بدون دروغگویی است/امروز صدای دشمن را از دهان برخی مسئولین می شنویم/ ترامپ باطن آمریکا را به همه دنیا نشان داد
رئیس قرارگاه عمار درباره افرادی که می خواستند و می خواهند که چهره امریکا را بزک کنند گفت: با آمدن ترامپ همه ی دنیا متوجه باطن امریکا شد و چهره امریکا دیگر قابل بزک نیست و چیزی به عنوان جلوه خوب نمانده که بخواهند آن را آرایش کنند.
محمود واعظی:
متشنجان مراسم آیت الله هاشمی قطعا معاند نظام اند
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اینگونه افراد فقط به دنبال استفاده ابزاری از ایشان می باشند تا به اهداف سوء خود برسند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
تازه به دوران رسیده های آمریکایی ، توان رویارویی با ملت ایران را ندارند
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه امامزاده ها و علمای قم را به همه معرفی کنید، گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه ثابت کردند که تازه به دوران رسیده های آمریکایی ، توان رویارویی با ملت ایران را ندارند.
عضو خبرگان رهبری:
برائت از فتنه گران موجب تقویت انسجام و وحدت ملی می شود
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آشتی ملی موضوعیت ندارد، گفت: برائت از فتنه گران موجب تقویت انسجام و وحدت ملی می شود.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
ملت با هم دوست و متحد هستند ؛ طرح آشتی ملی بی معناست
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ملت ایران با یکدیگر دوست هستند و نیازی به آشتی ندارند و این گونه صحبت ها مبنی بر آشتی ملی بی پایه و اساس است.
کوهکن در گفتگو با فرهنگ نگار:
طرح آشتی ملی مصرف انتخاباتی دارد / لیدرهای اصلاح‌طلبان به دنبال فضاسازی در انتخابات هستند
عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس شورای اسلامی طرح آشتی ملی را فرار روبه‌جلو خواند و گفت: این موضوعات درواقع یک شعارهایی است که به‌اصطلاح مصرف انتخاباتی دارد و برای فضاسازی در انتخابات است.
مدیر کل سابق ارشاد قم:
برگزاری کنسرت قم در تراز انقلاب اسلامی بود!!
مدیر کل سابق و مستعفی فرهنگ ارشاد و اسلامی استان قم مدعی شد برگزاری کنسرت چند ماه پیش در قم در تراز انقلاب اسلامی و در چارچوب فتاوای علما و مراجع تقلید بوده است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
مواضع حماقت بار ترامپ، باعث حضور گسترده تر مردم در راهپیمایی امروز شد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، سخنان و مواضع حماقت بار ترامپ در روزهای اخیر علیه ایران اسلامی را عاملی دانست که به حضور گسترده تر مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال منجر شد.