جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
حجت الاسلام ذوالنور:
حجت الاسلام ذوالنوری با اشاره به واگذاری معرفی جاذبه های گردشگری به مردم،گفت: باید زیرساخت های مناسب و جذاب برای اقامت زائر در قم ایجاد شود.
تیک آف فرودگاه قم با ورود نمایندگان مجلس!
فرهنگ‌نگار: گذشت زمان نشان داد که این پروژه از همان ابتدا با ایرادهای فراوان قانونی بنا نهاده شده است به طوری نه تنها بعد از دو سال هیچ اتفاقی نیفتاد بلکه در اردیبهشت ماه 94 با حکم قضایی این پروژه کاملا متوقف شد.
سفر شیعیان اروپایی به قم+تصاویر
همزمان با سالروز ورود بانوی کرامت، حضرت معصومه (س) به قم، جمعی از شیعیان اروپایی مقیم ایران، وارد قم شدند و با آیت الله حسینی قزوینی، مدیر شبکه جهانی ولایت دیدار کردند.
معاون نهضت سوادآموزی قم:
مشکل فضای آموزشی برای کودکان نداریم/ نهضت سوادآموزی برای 970 نفر اشتغال زایی کرده است
معاون نهضت سوادآموزی قم با اشاره به اینکه ثبت نام برای کلاس های نهضت سوادآموزی تا 22بهمن ماه تمدید شده است، گفت: مشکل فضای آموزشی برای کودکان نداریم.
سخنگوی شورای شهر قم:
شهرداری به تنهایی قادر به برخورد با معضل وانت بارها و دستفروش ها نیست
سخنگوی شورای شهر قم با اشاره به پدیدهای اجتماعی، گفت: شهرداری به تنهایی قادر به برخورد با معضل وانت بارها و دستفروش ها نیست و این موضع یک مسئله چند وجهی می باشد.
آخرین وضعیت پروژه سه سطحه شهیدان محمودنژاد+تصاویر
پروژه سه سطحه شهیدان محمود نژاد سومین پروژه سه سطحه استان می باشد که در خیابان جمهوری دیرتر از برخی پروژه ها شروه شده ولی پیشرفت بهتر و چشمگیری داشته است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم:
20درصد هدر رفت آب در قم داریم/دفع فاضلاب در پردیسان بحرانی است
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت:شبکه آبرسانی در برخی نقاط نیازمند بازسازی و نوسازی است و هدررفت شبکه با وجود برخی تلاش‌ها کمتر است اما باز حدود 20 درصد هدررفت داریم.
در گفتگوی با کتاب فروشان قمی مطرح شد؛
لبخند رضایت مردم و ناشران قمی با اجرای طرح پاییزه کتاب
فرهنگ‌نگار: تنی چند از فروشندگان کتاب فروشی های مرکز شهر قم ضمن ابراز خرسندی از طرح پاییزه کتاب ، اجرای این گونه طرح ها را باعث رونق کتاب خوانی و آشتی مردم با یار مهربان دانستند.
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم:
قاتل نامرئی دومین قربانی را هم در قم گرفت/22 نفر با گازCO تاکنون در قم مسموم شده اند
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به اینکه تاکنون در قم 22 نفر با گاز مونواکسیدکربن مسموم شده اند، گفت: شب گذشته جوانی در یکی از مناطق شهر قم دچار مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن شده و در محل حادثه فوت کرد که دومین قربانی این گاز در استان می باشد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
بیابان به هشت کیلومتری قم رسیده است
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بهار امسال بیکاری 14درصد در قم را تجربه کردیم، گفت: بیابان از یک سو به هشت کیلومتری و از سویی دیگر به 28کیلومتری قم رسیده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم:
مشکل اصلی واحدهای تولیدی و صنعتی نقدینگی می باشد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم از رونمایی شناسنامه فرش قم برای نخستین بار در کشور در آذرماه امسال خبر داد و گفت: مشکل اصلی واحدهای تولیدی و صنعتی نقدینگی می باشد.
عضو شورای شهر قم:
کارفرمای پروژه سه سطحه15خرداد نسبت به مردم متعهد باشد/مسائل مالی تنها گیر اصلی پروژه است
عضو شورای شهر قم با اشاره به اینکه پیمانکار قول اتمام پروژه تا آخر آذرماه را داده بود اما در تلاش برای تحویل عرشه پل است، گفت: باید کارفرمای پروژه سه سطحه15خرداد نسبت به مردم متعهد باشد.
کارشناس هواشناسی استان قم در گفتگو با فرهنگ نگار:
هوای قم بارانی می شود/بارش برف در ارتفاعات
کارشناس هواشناسی استان قم از کاهش دما و بارانی شدن هوای قم در روز های اخیر خبر داد و گفت: با توجه به ماندگاری سرما تا آخر هفته در قم ، شاهدبارش برف در ارتفاعات خواهیم بود.
به مناسبت سالروز شهادت مهدی زین الدین؛
شهید مهدی زین الدین اسطوره ی زنده
بیست و هفتمین روز از دومین ماه پاییز سال ۱۳۶۳، سرلشکر ۲۵ ساله‌ای که سردار خیبر لقب گرفته بود به شهادت رسید.
نوکری زوارت را به دو عالم نمی دهیم یاحسین(ع)
با توجه به نزدیک شدن به اربعین حسینی و عبور مردم کشور مان از قم برای حضور در کربلا، برخی از زائران در قم توقف می کنند و در موکب های استان قم اسکان می یابند.